Furch zwiększa produkcję o 50%!

Furch zwiększa produkcję o 50%!

12 lipca 2021, 10:00
Producent: Furch

W dobie globalnego kryzysu spowodowanego wydarzeniami pandemicznymi bardzo wiele branży popadło w kryzys. Ale nie firma Furch! Czeski potentat na rynku gitar akustycznych właśnie ogłosił zwiększenie mocy produkcyjnej o połowę oraz wprowadzenie innowacji na liniach produkcyjnych. 

 

 

Założona w czeskim Brnie w 1981 firma Furch od dekad buduje swoją markę na rynku gitar akustycznych. Klasyczny design, doskonała jakość oraz stosowanie innowacji technologicznych sprawiły, że czeskie gitary akustyczne od lat są w światowej czołówce. Dodatkowo, przemyślana polityka marketingowa Furcha sprawiała, że mimo trwającej pandemii sprzedaż instrumentów z Brna wprost eksplodowała i osiągnęła górny pułap mocy produkcyjnych firmy. 

 

[img:1]

 

Decyzją kierownictwa postanowiono zwiększyć moce produkcyjne z 7000 egzemplarzy rocznie do 10000! Aby nie odbiło się to kosztem jakości instrumentów, zadbano o powiększenie kadry pracowniczej (o 15%) oraz zaimplementowano nowe technologie pod postacią robotów. Mechaniczne ramiona (testowane przez ostatnie miesiące) okazały się fantastycznym pomysłem i pozwalają na wykonywanie delikatnych prac z chirurgiczną wręcz precyzją. 

 

[img:2]

 
Akustyczne Gitary

Gitara

Ciekawy instrument na półwiecze albumu CS
Więcej wiadomości
Copyright © INFOMUSIC 2021

Szanowny Czytelniku

Chcemy dostarczyć Ci najlepszych możliwych wrażeń płynących z użytkowania serwisu, dlatego potrzebujemy Twojej zgody na lepsze dopasowanie treści reklamowych do Twoich zainteresowań. Poufność danych jest dla INFOMUSIC.PL niezwykle ważna i chcemy, aby każdy nasz użytkownik wiedział, w jaki sposób je przetwarzamy. Dlatego sporządziliśmy Politykę prywatności opisującą sposób ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych. Pozostając na stronie akceptujesz jej postanowienia.

Przejdź do serwisu Nie teraz