USB Ultra I/O VSR Broadcast - Nowość w rodzinie ARX Audibox

USB Ultra I/O VSR Broadcast - Nowość w rodzinie ARX Audibox

14 lipca 2021, 09:00
Producent: ARX
Dystrybucja: TOMMEX

Nowy USB Ultra I/O VSR Broadcast marki ARX jest 24-bitowym, 2-kanałowym interfejsem pro audio wysokiej rozdzielczości USB Plug and Play do odtwarzania i nagrywania dźwięku cyfrowego/analogowego. USB Ultra I/O VSR Broadcast to kolejny istotny interfejs audio w portfolio ARX, który eliminuje potrzebę korzystania z istniejących wyjść karty dźwiękowej wraz z ich nieodłącznym hałaśliwym środowiskiem i problematycznym uziemieniem.

Nowy interfejs ARX jest idealny do łączenia komputerów wyposażonych w USB z symetrycznymi wejściami i wyjściami profesjonalnych systemów dźwiękowych. Pełna trasformatorowa symetryzacja wejścia i wyjścia USB Ultra I/O VSR Broadcast zapewnia izolację galwaniczną wymaganą do wyeliminowania pętli uziemienia, zjawiska sprzężenia oraz innych powstających na skutek interakcji  zewnętrznych szumów i zniekształceń.

 

[img:2]

 

USB Ultra I/O VSR Broadcast oferuje dynamikę o jakości nagrania analogowego z analogową konwersją 0dB In do -18dB i FS Digital zapewniającym analogowy headroom/zapas podczas nagrywania w domenie cyfrowej. Sygnał cyfrowy -18dB powraca do wyjścia analogowego 0dB, zapewniając użytkownikowi to, co najlepsze zarówno w trybie analogowym, jak i cyfrowym. Oprócz standardowo dostępnej częstotliwości próbkowania 44,1 KHz, USB Ultra I/O VSR Broadcast oferuje również 48 KHz, 88,2 KHz, 96 KHz i 192 KHz.

 

[img:1]

 

Jako część serii ARX Audibox, USB Ultra I/O VSR Broadcast jest urządzeniem w pełni „plug and play”, które nie wymaga instalacji specjalnego sterownika w systemie Windows 10 lub Mac OSX. Panel przedni zawiera standardowe złącze USB typu B, a także przełącznik Ground Lift i diody LED wskazujące wybraną lub dostępną częstotliwość próbkowania. Na panelu tylnym znajdują się transformatorowo symetryzowane wejścia i wyjścia Amphenol XLR, co umożliwia podłączenie urządzenia do dowolnych standardowych symetrycznych wejść i wyjść analogowych.

 

[img:3]

 
więcej: tommex.pl
Interfejsy audio Oprogramowanie i DAW

Gdzie kupić?

Dystrybucja w Polsce:

TOMMEX

tel.: +48 (22) 853 58 02
adres:
ul. Arkadowa 29 02-776 Warszawa

Sklepy muzyczne > ARX rozwiń listę sklepów

Studio

Sennheiser ACCENTUM Plus Wireless już w sklepach
Więcej wiadomości