Teenage Engineering OP-1 teraz z przesyłaniem audio poprzez USB

Teenage Engineering OP-1 teraz z przesyłaniem audio poprzez USB

19 lipca 2021, 11:00
Producent: Teenage Engineering
Dystrybucja: AUDIOTECH

Teenage Engineering dalej świętuje 10-lecie OP-1. Były specjalne materiały, beat contest, urodzinowy sklep, a teraz nadszedł czas na... mega aktualizację! Dokładnie tak. 10-letni, wyjątkowy i uwielbiany przez wielu produkt, otrzymał przesyłanie audio po USB!

Teenage Engineering regularnie regularnie aktualizuje OP-1, stale dodając nowe funkcje i naprawiając błędy. Wszystkie te aktualizacje były bezpłatne i kompatybilne z każdą wydaną jednostką, od pierwszych wczesnych jednostek beta po najnowsze partie prosto z fabryki. Najnowsza aktualizacja oprogramowania układowego #243 nie jest inna. Jest darmowa dla wszystkich i kompatybilna z każdą dostępną jednostką OP-1. Z tym wyjątkiem, że dodatek zapewnia funkcjonalność OP-1, której wielu nie spodziewałoby się, że będzie możliwe w przypadku produktu, który ma ponad dziesięć lat...

 

[img:3]

 

Wraz z aktualizacją #243 każdy OP-1 może teraz przesyłać strumieniowo dźwięk stereo przez USB. Oznacza to, że możesz teraz samplować i nagrywać do OP-1 bezpośrednio z dowolnego hosta audio USB, a także przesyłać dźwięk z OP-1 bezpośrednio do swojego ulubionego DAW, w efekcie zastępując potrzebę zewnętrznej karty dźwiękowej. Działa zarówno z komputerami PC, jak i Mac, a także z iOS i Androidem, a stało się to możliwe dzięki dostosowaniu i wykorzystaniu wiedzy z OP-Z. Aktualizacja zawiera również szereg poprawek błędów i ulepszeń stabilności.

 

[img:1]

 

Oto niektóre z najważniejszych aktualizacji:

 
  • Dodano wejście i wyjście urządzenia audio USB
  • Poprawiono stabilność zewnętrznej synchronizacji tempa
  • Gdy taśma jest uzbrojona, a OP-1 otrzyma polecenie odtwarzania, rozpocznie się nagrywanie

 

Jak zaktualizować swojego OP-1 dowiecie się tutaj.

 

[img:2]

 
Syntezatory

Gdzie kupić?

Teenage Engineering Teenage Engineering teenage.engineering

Dystrybucja w Polsce:

AUDIOTECH

tel.: +48 (22) 648 29 35
tel.: +48 (22) 258 20 07
adres:
ul. Łagiewnicka 20 02-860 Warszawa

Sklepy muzyczne > Teenage Engineering rozwiń listę sklepów

MPC KEY 61 - Nowy syntezator klawiszowy od Akai
Więcej wiadomości