Genelec Smart IP z nagrodą Inavation Technology Award

Genelec Smart IP z nagrodą Inavation Technology Award

19 lipca 2021, 10:00
Producent: Genelec

Zestawy głośnikowe Genelec Smart IP zostały po raz kolejny dostrzeżone przez branżę AV i otrzymały nagrodę Inavation Technology Award w kategorii „Najlepsze Zestawy Głośnikowe”.

Smart IP został wybrany jako najlepszy spośród innych nominowanych produktów decyzją ekspertów branżowych magazynu Inavate oraz czytelników.

 

[img:1]

 

Zazwyczaj, nagrody magazynu Inavation były ogłaszane podczas targów ISE. W tym roku, po raz pierwszy od 15 lat, ceremonia rozdania nagród odbyła się online.

Zestawy głośnikowe Genelec 4420 i 4430 Smart IP zapewniają kompatybilność z PoE, AES67 i Dante i połączenie przez standardowy kabel CAT. Oferują wysokiej jakości dźwięk, a niezwykle prosta instalacja pozwala zaoszczędzić czas i pieniądze. Ścisła integracja z oprogramowaniem Smart IP Manager pozwala na konfigurację zestawów w praktycznie dowolnej liczbie pomieszczeń, z nieograniczoną ilością stref, głośników i kanałów audio. Istnieje również możliwość automatycznego wykrywania urządzeń, korekcji pomieszczenia, organizacji systemu i monitorowania statusu urządzeń.

 

[img:2]

 
Kolumny i głośniki instalacyjne Nagłośnienie instalacyjne

Gdzie kupić?

Genelec Genelec www.genelec.com

Dystrybucja w Polsce:

Godziny otwarcia:

Pon - Pt:  08.00 - 16.00 

adres:
ul. Gajdy 24 02-878 Warszawa

Sklepy muzyczne > Genelec rozwiń listę sklepów

HiFi

Dzięki Gibsonowi cofamy się do 1958 roku
Więcej wiadomości
Copyright © INFOMUSIC 2021

Szanowny Czytelniku

Chcemy dostarczyć Ci najlepszych możliwych wrażeń płynących z użytkowania serwisu, dlatego potrzebujemy Twojej zgody na lepsze dopasowanie treści reklamowych do Twoich zainteresowań. Poufność danych jest dla INFOMUSIC.PL niezwykle ważna i chcemy, aby każdy nasz użytkownik wiedział, w jaki sposób je przetwarzamy. Dlatego sporządziliśmy Politykę prywatności opisującą sposób ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych. Pozostając na stronie akceptujesz jej postanowienia.

Przejdź do serwisu Nie teraz