Takie wieści zawsze cieszą: gitary Alvarez już w polskich sklepach!

Takie wieści zawsze cieszą: gitary Alvarez już w polskich sklepach!

28 lipca 2021, 12:00
Producent: Alvarez
Dystrybucja: Music Info

Takie wieści zawsze cieszą. Jeszcze kilka dni temu pisaliśmy o ciekawych modelach Alvarez, które miały zagościć na półkach krajowych sklepów muzycznych i boom! Już są! Gitary akustyczne i ukulele które zachwycają doskonałym stosunkiem cena/jakość są już dostępne w kraju. 

 
[img:1]

 

Gitary Alvarez od ponad pięćdziesięciu lat goszczą w rękach jednych z najbardziej znanych muzyków świata. Dbałość o detale, dopracowane brzmienie oraz ciągłe wdrażanie nowych technologii powoduje, że marka ta z roku na rok staje się coraz bardziej popularna również w naszym kraju. Istotnym atutem instrumentów tej marki jest doskonały stosunek cena jakość. Jedną z bardziej popularnych serii gitar Alvarez jest seria Artist. Instrumenty te charakteryzują się lita płytą wierzchnią. W ramach aktualnego katalogu Artist znajdziemy gitary akustyczne oraz klasyczne o szerokim wyborze kształtów korpusu oraz rzecz jasna różnych rodzajach użytego drewna. 

 

[img:2]

 

Równie efektownie prezentuje się wybór ukulele. Te kompaktowe instrumenty są coraz częstszym wyborem wśród młodych ludzi, zaczynających swoją przygodę z graniem ale również doświadczeni gitarzyści raz za razem starają się poszerzać swoje horyzonty muzyczne. Alvarez oferuje ukulele w wersji sopran, concert, tenor czy baryton zarówno w wersji z elektroniką jak i bez.

 

[img:3]

 

Elektroakustyczne Akustyczne Gitary

Gdzie kupić?

Dystrybucja w Polsce:

Sklepy muzyczne > Alvarez rozwiń listę sklepów

Gitara

Sto watów tranzystorowej radości od Orange
Więcej wiadomości
Copyright © INFOMUSIC 2021

Szanowny Czytelniku

Chcemy dostarczyć Ci najlepszych możliwych wrażeń płynących z użytkowania serwisu, dlatego potrzebujemy Twojej zgody na lepsze dopasowanie treści reklamowych do Twoich zainteresowań. Poufność danych jest dla INFOMUSIC.PL niezwykle ważna i chcemy, aby każdy nasz użytkownik wiedział, w jaki sposób je przetwarzamy. Dlatego sporządziliśmy Politykę prywatności opisującą sposób ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych. Pozostając na stronie akceptujesz jej postanowienia.

Przejdź do serwisu Nie teraz