Legenda basu łączy siły z Orange przy zgrabnym combo

Legenda basu łączy siły z Orange przy zgrabnym combo

20 lipca 2021, 09:00
Producent: Orange Amps

Glen Hughes to bez wątpienia absolutna legenda rocka. Basista i wokalista (związany z takimi formacjami jak Deep Purple, The Dead Daisies czy Black Country Communion) wraz z Orange wypuścili bardzo ciekawe combo basowe, które powinno zainteresować nie tylko fanów tego ikonicznego rockmana. 

 

 

Orange Glenn Hughes Signature Model Crush Bass 50 'Deep Purple' to 50-wattowe combo basowe, powstałe na bazie serii Crush. To, co od razy rzuca się w oczy to rzecz jasna kolorystyka sprzętu, tak inna od firmowej pomarańczy i w oczywisty sposób nawiązująca do "purpurowej" przeszłości Glenna. Ale nie tylko kolor jest tu intrygujący! 

 

[img:3]

 

Uwagę zwraca niezwykle precyzyjna sekcja EQ, "przeszczepiona" z serii Stroke i oferująca niezwykle szerokie możliwości kształtowania brzmienia, m.in parametryczny środek pasma czy boost niskich, średnich lub wysokich częstotliwości (odpowiednio +- 15 i 20 dB). Całą konstrukcję napędza 12 calowy głośnik, a malutkim gadżetem umilającym korzystanie z purpurowego Crusha jest wbudowany stroik

 

[img:2]
 
Komba basowe Wzmacniacze

Gitara

Walrus Slötvå to wyjątkowo funkcjonalne maleństwo
Więcej wiadomości
Copyright © INFOMUSIC 2021

Szanowny Czytelniku

Chcemy dostarczyć Ci najlepszych możliwych wrażeń płynących z użytkowania serwisu, dlatego potrzebujemy Twojej zgody na lepsze dopasowanie treści reklamowych do Twoich zainteresowań. Poufność danych jest dla INFOMUSIC.PL niezwykle ważna i chcemy, aby każdy nasz użytkownik wiedział, w jaki sposób je przetwarzamy. Dlatego sporządziliśmy Politykę prywatności opisującą sposób ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych. Pozostając na stronie akceptujesz jej postanowienia.

Przejdź do serwisu Nie teraz