Neural aktualizuje oprogramowanie do Quad Cortex

Neural aktualizuje oprogramowanie do Quad Cortex

21 lipca 2021, 10:00
Producent: Neural DSP

Quad Cortex od Neural był z pewnością jedną z najbardziej wyczekiwanych nowości sprzętowych ostatnich lat. Okręt flagowy cenionego producenta wtyczek VST doczekał się właśnie aktualizacji oprogramowania do wersji CorOS 1.1.0, która zawiera kilka nowych efektów jak i poprawek w stosunku do poprzednika. 

 

 

Neural CorOS 1.1.0 jest najnowszą wersją oprogramowania do potężnego procesora jakim bez wątpienia jest Quad Cortex. Jeśli chodzi o nowości to dodane zostały efekty Digital Flanger oraz Shimmer, zoptymalizowane zostały również sekcje Delay oraz Reverb. Sam system bootuje się 25% szybciej, polepszeniu uległy również parametry audio USB. 

 

[img:1]

 

Najnowsza łatka poprawia również kilka niedociągnięć pierwowzoru, m.in. poziom sygnału Cab Sim, tuner już nie wariuje przy wartości innej niż 440 Hz. Rozwiązany został również problem z poziomem sygnału wychodzącego podczas bootowania urządzenia. 

 

[img:2]
 
więcej: neuraldsp.com
do gitary elektrycznej Multiefekty gitarowe Efekty

Gitara

Po co komu lutnik we współczesnym świecie ?
Więcej wiadomości
Copyright © INFOMUSIC 2021

Szanowny Czytelniku

Chcemy dostarczyć Ci najlepszych możliwych wrażeń płynących z użytkowania serwisu, dlatego potrzebujemy Twojej zgody na lepsze dopasowanie treści reklamowych do Twoich zainteresowań. Poufność danych jest dla INFOMUSIC.PL niezwykle ważna i chcemy, aby każdy nasz użytkownik wiedział, w jaki sposób je przetwarzamy. Dlatego sporządziliśmy Politykę prywatności opisującą sposób ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych. Pozostając na stronie akceptujesz jej postanowienia.

Przejdź do serwisu Nie teraz