IK Multimedia idzie w efekty! Oto seria X-GEAR

IK Multimedia idzie w efekty! Oto seria X-GEAR

26 lipca 2021, 12:00
Producent: IK Multimedia

AmpliTube X-Gear jest pierwszą próbą przeniesienia brzmień od IK Multimedia ze świata wtyczek VST do rzeczywistości kostek gitarowych. Pierwsze cztery premierowe efekty zachwycają mnogością opcji tonalnych oraz kompatybilnością. 

 

 

IK Multimedia Amplitube X-GEAR to seria czterech cyfrowych efektów gitarowych w formie kostek podłogowych. Modele te powstały wykorzystując cenioną platformę VST jaką jest z pewnością AmpliTube. W skład X-GEAR wchodzą: X-Space (Reverb), X-Time (Delay), X-Drive (wiadomo!) and X-Vibe (modulacje). Każdy z modeli posiada szerokie możliwości edytowania parametrów oraz pozwala na zapisanie do 300 ustawień. 

 

[img:1]

 

Co ciekawe, nabywca całej serii bez problemu zsynchronizuje X-GEAR dzięki MIDI, a w dodatku otrzyma "komputerowe" wersje każdego z efektów plus AmpliTube 5 SE. Ciekawi jesteśmy jak przyjmie się ten ciekawy produkt i czy IK Multumedia zdecyduje się na kolejne fizyczne efekty gitarowe.  

 

[img:3]
 
do gitary elektrycznej Multiefekty gitarowe Efekty

Gitara

Cyfrowy Bogner do Twojego DAW
Więcej wiadomości
Copyright © INFOMUSIC 2021

Szanowny Czytelniku

Chcemy dostarczyć Ci najlepszych możliwych wrażeń płynących z użytkowania serwisu, dlatego potrzebujemy Twojej zgody na lepsze dopasowanie treści reklamowych do Twoich zainteresowań. Poufność danych jest dla INFOMUSIC.PL niezwykle ważna i chcemy, aby każdy nasz użytkownik wiedział, w jaki sposób je przetwarzamy. Dlatego sporządziliśmy Politykę prywatności opisującą sposób ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych. Pozostając na stronie akceptujesz jej postanowienia.

Przejdź do serwisu Nie teraz