Alcons CRMSCompact - referencyjny system monitorów kinowych

Alcons CRMSCompact - referencyjny system monitorów kinowych

28 lipca 2021, 09:00
Producent: Alcons
Dystrybucja: Aplauz Sp. z o.o

CRMSCompact Cinema Reference Monitor System to 3-drożny system dźwiękowy, oferujący naturalną reprodukcję dźwięku do zastosowań w systemach Digital Cinema i dźwięku HD.

Wyposażony w opatentowany przetwornik wstęgowy RBN202, CRMSC łączy w sobie niezwykłą przejrzystość i zrozumiałość z wysokim headroomem SPL. Przetworniki Pro-RIbbon Alconsa mają do 90% mniej zniekształceń niż jakikolwiek konwencjonalny przetwornik średnio-wysokotonowy, zaś stosunek mocy RMS do szczytowej wynosi 1:15, dzięki czemu przetwornik przenosi czysto i bez nadwyrężenia nawet duże "piki" sygnału. Opatentowana dyspersja pozioma RBN202 rozszerza obrazowanie stereo na większą liczbę miejsc na widowni. Z powodu braku kompresji mocy w przetworniku pro-ribbon, system charakteryzuje się liniową odpowiedzią przy dowolnym SPL.

 

[img:3]

 

Każdy system CRMSCompact składa się z oddzielnej sekcji średnio-wysokotonowej, wyposażonej w jeden 2-calowy przetwornik wstęgowy HF RBN202 z 6.5-calowym głośnikiem średniotonowym i sekcji niskich częstotliwości z głośnikiem o średnicy 12" z 4-calową cewką,w obudowie bass-reflex.

 

[img:4]

 

Aby uzyskać pełną wydajność systemu, CRMSC powinien być napędzany przez jeden lub dwa kanały wzmacniacza ALC, zapewniając maksymalną jakość dźwięku i najwyższą niezawodność działania. Impedancja systemu 4 omy zapewnia maksymalną wydajność wzmacniacza.

Połączenie wyjątkowej jakości reprodukcji dźwięku i możliwości cyfrowej dynamiki sprawia, że system jest idealnym wyborem dla wysokiej klasy sal projekcyjnych, obiektów postprodukcyjnych, studiów dubbingowych i kin domowych dbających o wysoką jakość, o głębokości pomieszczenia mniejszej niż 10 m.

 

Pełnopasmowe pasywne Kolumny i głośniki

Gdzie kupić?

Dystrybucja w Polsce:

HiFi

Bezproblemowa komunikacja z konsoletami oświetleniowymi EOS.
Więcej wiadomości
Copyright © INFOMUSIC 2021

Szanowny Czytelniku

Chcemy dostarczyć Ci najlepszych możliwych wrażeń płynących z użytkowania serwisu, dlatego potrzebujemy Twojej zgody na lepsze dopasowanie treści reklamowych do Twoich zainteresowań. Poufność danych jest dla INFOMUSIC.PL niezwykle ważna i chcemy, aby każdy nasz użytkownik wiedział, w jaki sposób je przetwarzamy. Dlatego sporządziliśmy Politykę prywatności opisującą sposób ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych. Pozostając na stronie akceptujesz jej postanowienia.

Przejdź do serwisu Nie teraz