Limitowany sekret studiów z Nashville od Way Huge

Limitowany sekret studiów z Nashville od Way Huge

29 lipca 2021, 10:00

Way Huge STO to najnowszy drive w katalogu producenta, ale nie jest to po prostu kolejna dopałka, jakich wiele na rynku. STO zawiera w sobie pierwiastek magii muzyków sesyjnych z Nashville i w cudowny sposób pozwala na przejście z czystego brzmienia w krainę lekkiego przesterowania. 

 

 

Way Huge STO (czyli... Super Terrific Overdrive) to delikatny drive, który w naturalny sposób pozwala przełamać czysty kanał wzmacniacza by uzyskać jak najbardziej naturalny crunch. Najważniejszym elementem tego modelu jak maksymalna transparentność, która pozwala na jak najbardziej wierne oddanie podstawy tonalnej, jaką jest charakter brzmienia, wynikający z użytej gitary i wzmacniacza. Sam efekt jest niezwykle prosty, wręcz spartański w swoim wykonaniu. Limitowany nakład Way Huge STO dostępny będzie u niezależnych dystrybutorów oraz na platformie Reverb.com.

 

[img:1]

więcej: reverb.com
do gitary elektrycznej Kostki podłogowe Efekty

Gitara

Sto watów tranzystorowej radości od Orange
Więcej wiadomości
Copyright © INFOMUSIC 2021

Szanowny Czytelniku

Chcemy dostarczyć Ci najlepszych możliwych wrażeń płynących z użytkowania serwisu, dlatego potrzebujemy Twojej zgody na lepsze dopasowanie treści reklamowych do Twoich zainteresowań. Poufność danych jest dla INFOMUSIC.PL niezwykle ważna i chcemy, aby każdy nasz użytkownik wiedział, w jaki sposób je przetwarzamy. Dlatego sporządziliśmy Politykę prywatności opisującą sposób ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych. Pozostając na stronie akceptujesz jej postanowienia.

Przejdź do serwisu Nie teraz