Non-Reverse Thunderbird - Gibson wskrzesza basowego klasyka

Non-Reverse Thunderbird - Gibson wskrzesza basowego klasyka

29 lipca 2021, 12:00
Producent: Gibson
Dystrybucja: LAUDA AUDIO

Gibson Non-Reverse Thunderbird to absolutny klasyk. Model ten po raz pierwszy pojawił się na rynku w 1965 roku i od tamtej pory ma status kultowego wśród basów amerykańskiego potentata. Najnowsza reinkarnacja tej serii zachwyca nie tylko klasycznymi, nitrocelulozowymi wykończeniami, ale również bardzo współczesnymi akcesoriami, które znacząco podnoszą grywalność. 

 

[img:1]

 

Gibson Non-Reverse Thunderbird lutniczo nie zaskakuje - i dobrze, bo po co zmieniać coś co działa? Dostajemy więc mahoniowy korpus oraz gryf, zwieńczony palisandrową podstrunnicą. Ciekawie robi się "pod maską". Sercem basu jest duet humbuckerów o dosyć silnym sygnale, co z pewnością spodoba się rockowym basistom. 

 

[img:2]

 

Za stabilność intonacji odpowiada siodełko GraphTech, firmowy mostek oraz klucze Hipshot Ultralite. Model ten dostępny będzie w trzech wersjach kolorystycznych: Sparkling Burgundy, Faded Pelham Blue oraz Inverness Green


[img:3]
 
Elektryczne Gitary

Gdzie kupić?

Dystrybucja w Polsce:

Sklepy muzyczne > Gibson rozwiń listę sklepów

Gitara

Sto watów tranzystorowej radości od Orange
Więcej wiadomości
Copyright © INFOMUSIC 2021

Szanowny Czytelniku

Chcemy dostarczyć Ci najlepszych możliwych wrażeń płynących z użytkowania serwisu, dlatego potrzebujemy Twojej zgody na lepsze dopasowanie treści reklamowych do Twoich zainteresowań. Poufność danych jest dla INFOMUSIC.PL niezwykle ważna i chcemy, aby każdy nasz użytkownik wiedział, w jaki sposób je przetwarzamy. Dlatego sporządziliśmy Politykę prywatności opisującą sposób ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych. Pozostając na stronie akceptujesz jej postanowienia.

Przejdź do serwisu Nie teraz