TH-U Eric Gales Pack - Cyfrowy zestaw bluesmana od Overloud

TH-U Eric Gales Pack - Cyfrowy zestaw bluesmana od Overloud

2 sierpnia 2021, 09:00
Producent: Overloud

Eric Gales od wielu lat zalicza się do absolutnej czołówki gitary blues-rockowej. Teraz dzięki firmie Overloud, unikalne brzmienie tego amerykańskiego wirtuoza dostępne jest na naszych komputerach i telefonach w wyjątkowo okazyjnej cenie. 

 

 

Overloud TH-U Eric Gales Pack to zestaw wirtualnych narzędzi, pozwalających odtworzyć brzmienie tego znanego, amerykańskiego muzyka. W skład paczki wchodzą wirtualne wersje następujących modeli sprzętu, używanego przez EG:

 

  • DV Mark Raw Dawg Signature head
  • DV Mark 2×12″ vertical cabinet
  • EG RAW Drive amp head
  • EG Fuzz pedal
  • EG Shape Booster pedal
  • Two 4×12″ Celestion-based speaker cabinets
  • 13 efektów 

 

[img:2]

 

Dodatkowo dostajemy dwie wirtualne kolumny 4x12 (modern US & Green UK), a wszystko to wsparte technologią ReSPiRe 2, która pozwala wybrać między standardową "odpowiedzią" kolumny oraz zoptymalizowaną wersją sygnału, dostosowanego, by jak najlepiej wpasować się w mix. 

 

[img:3]

 

Promocyjna cena zestawu wynosi 59 dolarów (potem 99 dolarów), dostępna również jest wersja próbna (do 03.08). Co ciekawe, producent przewidział też wersję przystosowaną do urządzeń mobilnych, wyposażonych w iOS za cenę... 1 dolara!

 

[img:4]

 

Pluginy, instrumenty, sample Oprogramowanie i DAW

Studio

Paczka brzmień Jimiego H. dla użytkowników Bias FX2
Więcej wiadomości
Copyright © INFOMUSIC 2021

Szanowny Czytelniku

Chcemy dostarczyć Ci najlepszych możliwych wrażeń płynących z użytkowania serwisu, dlatego potrzebujemy Twojej zgody na lepsze dopasowanie treści reklamowych do Twoich zainteresowań. Poufność danych jest dla INFOMUSIC.PL niezwykle ważna i chcemy, aby każdy nasz użytkownik wiedział, w jaki sposób je przetwarzamy. Dlatego sporządziliśmy Politykę prywatności opisującą sposób ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych. Pozostając na stronie akceptujesz jej postanowienia.

Przejdź do serwisu Nie teraz