Poradnik od Kempera - jak ugryźć Rig Managera?

Poradnik od Kempera - jak ugryźć Rig Managera?

30 lipca 2021, 10:00
Producent: Kemper

Niedawno pisaliśmy od nowej aplikacji od Kempera, mianowicie o Rig Managerze, który z pozycji urządzenia mobilnego wyposażonego w iOS pomaga zarządzać naszym sprzętem. Jak się okazało, sama aplikacja, która miała ułatwić pracę z Profilerami potrafiła sprawiać problemy, stąd też video-poradnik od producenta jak okiełznać ten program. 

 

 

Przypomnijmy - Kemper Rig Editor to najnowszy element oprogramowania od producenta serii Profiler, umożliwiający zdalną kontrolę parametrów tych cenionych urządzeń. Póki co aplikacja funkcjonuje jedynie w środowisku apple'owskim a konkretnie na iPadach wyposażonych w iPadOS 13.0 lub nowszy. Aby korzystać z dobrodziejstw tego oprogramowania oprócz odpowiedniego iPada musimy mieć w naszym Profilerze wersję oprogramowania  8.5 Public Beta OS

 

[img:2]

 
Wzmacniacze IOS Oprogramowanie i DAW

HiFi

Co warto kupić na początku przygody z perkusją?
Więcej wiadomości
Copyright © INFOMUSIC 2021

Szanowny Czytelniku

Chcemy dostarczyć Ci najlepszych możliwych wrażeń płynących z użytkowania serwisu, dlatego potrzebujemy Twojej zgody na lepsze dopasowanie treści reklamowych do Twoich zainteresowań. Poufność danych jest dla INFOMUSIC.PL niezwykle ważna i chcemy, aby każdy nasz użytkownik wiedział, w jaki sposób je przetwarzamy. Dlatego sporządziliśmy Politykę prywatności opisującą sposób ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych. Pozostając na stronie akceptujesz jej postanowienia.

Przejdź do serwisu Nie teraz