Focusrite rozdaje plugin PUNCH wraz z interaktywnym kursem dla członków Plug-in Collective

Focusrite rozdaje plugin PUNCH wraz z interaktywnym kursem dla członków Plug-in Collective

29 lipca 2021, 17:00
Producent: Focusrite
Dystrybucja: AUDIOTECH

Między 29 lipca, a 30 września 2021, członkowie Focusrite Plug-in Collective mają okazje pobrać darmowy plugin PUNCH od Mastering the Mix oraz interaktywny kurs „Balancing the Channels with Tom Frampton” od Ultimate Producer.

PUNCH to wtyczka zaprojektowana aby służyć jako Twoja tajna broń podczas miksu i masteringu. Podkreśl brzmienie stopy, nasyć werbel, spraw by synthy i bas z łatwością przebijały się przez miks. Punch jest prostym i niezwykle potężnym narzędziem, które daje producentom pełną kontrolę nad miksem.

 

[img:1]

 

Kurs „Balancing the Channels with Tom Frampton” to przyjemny I szybki sposób na poprawę Twoich umiejętności w balansowaniu miksu. Do dyspozycji masz 12 piosenek z różnych gatunków (Pop, Rock, Hip Hop i House). Zmiksuj każdą z nich otrzymując cenne wskazówki i naucz się myśleć jak zawodowy producent.

Plug-in Collective to społeczność dla użytkowników Focusrite. Zarejestruj swój interfejs i uzyskaj dostęp do cyklicznych zniżek i darmowych wtyczek.

 

więcej: focusrite.com
Pluginy, instrumenty, sample Oprogramowanie i DAW

Gdzie kupić?

Dystrybucja w Polsce:

AUDIOTECH

tel.: +48 (22) 648 29 35
tel.: +48 (22) 258 20 07
adres:
ul. Łagiewnicka 20 02-860 Warszawa

Sklepy muzyczne > Focusrite rozwiń listę sklepów

Studio

Soundedit 2021 już w październiku! - ZAPRASZAMY
Więcej wiadomości
Copyright © INFOMUSIC 2021

Szanowny Czytelniku

Chcemy dostarczyć Ci najlepszych możliwych wrażeń płynących z użytkowania serwisu, dlatego potrzebujemy Twojej zgody na lepsze dopasowanie treści reklamowych do Twoich zainteresowań. Poufność danych jest dla INFOMUSIC.PL niezwykle ważna i chcemy, aby każdy nasz użytkownik wiedział, w jaki sposób je przetwarzamy. Dlatego sporządziliśmy Politykę prywatności opisującą sposób ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych. Pozostając na stronie akceptujesz jej postanowienia.

Przejdź do serwisu Nie teraz