Lipcowe, limitowane perełki od Ernie Ball Music Man

Lipcowe, limitowane perełki od Ernie Ball Music Man

2 sierpnia 2021, 12:00
Producent: Music Man
Dystrybucja: Music Info

Jak co miesiąc Ernie Ball Music Man zabiera nas w podróż do krainy najwyżej jakości limitowanych instrumentów. Lipcowa edycja kultowej Ball Family Reserved składa się z czterech modeli, które za chwilę postaramy się Wam nieco przybliżyć. 

 [img:1]

 

Ernie Ball Music Man BFR July 2021 Cutlass to limitowany do 65 instrumentów nakład gitar wykończonych w odcieniu Bullhead Blue Sparkle. Gitary te wyposażone zostały w mostek Music Man Floyd Rose oraz układ przetworników w układzie H-S-S dodatkowo wsparty technologią Silent Circuit eliminującą nieporządne szumy. Lutniczo klasyka - olchowy korpus plus piękny klonowy gryf "uzbrojony" w 22 progi wykonane ze stali nierdzewnej. 

 

[img:2]

 

Z kolei BFR July 2021 StingRay RS (75 sztuk) zachwyca wykończeniem Governor Silver Burst oraz mostkiem Music Man Modern Tremolo. Do budowy tych gitar użyto coraz chętniej stosowne przez EB MM drewno okoume (korpus) podczas gdy klonowy gryf zdobi hebanowa podstrunnica. Całość napędza duet fabrycznych humbuckerów. 

 

[img:3]

 

Koło EBMM BFR July 2021 StingRay Special nie da się przejść obojętnie. Wykończenie Kingpin Matte Black genialnie koresponduje ze złotym osprzętem oraz klonowym gryfem. Sercem instrumentu jest jesionowy korpus, w środku którego znajdziemy 18V preamp oraz trójdrożne EQ. Ilość? 106 sztuk

 

[img:4]

 

EBMM BFR July 2021 Bongo 5 HH to kolejna perełka w kolekcji. Również i tutaj złoty osprzęt fantastycznie prezentuje się na tle wykończenia Crescendo White Sparkle. Model ten wyposażony został w potężną, 4-drożną korekcję w sekcji preampu i dostępny będzie jedynie w 66 egzemplarzach

 

[img:5]

 

Basowe Elektryczne Gitary

Gdzie kupić?

Music Man Music Man www.music-man.com

Dystrybucja w Polsce:

Sklepy muzyczne > Music Man rozwiń listę sklepów

Gitara

HB składa hołd Les Paulom ze złotego okresu
Więcej wiadomości