Nowy cyfrowy nadajnik bezprzewodowy A20-Mini od Sound Devices

Nowy cyfrowy nadajnik bezprzewodowy A20-Mini od Sound Devices

4 sierpnia 2021, 11:00
Producent: Sound Device

Sound Devices zaprezentował nowy cyfrowy nadajnik bezprzewodowy A20-Mini - pierwszy miniaturowy nadajnik tej firmy, który zawiera pełne zdalne sterowanie za pośrednictwem aplikacji A20-Remote, a także zastrzeżoną architekturę GainForward, wbudowany 32-bitowy rejestrator, zakres strojenia 470 MHz do 694 MHz i dużo więcej.

A20-Mini jest w pełni kompatybilny z istniejącym cyfrowym systemem bezprzewodowym Sound Devices A10. Aplikacja A20-Remote jest dostępna na telefony i tablety z systemem iOS, iPadOS i Android z Bluetooth 5.2. Interfejs aplikacji pozwala użytkownikom kontrolować częstotliwość i moc transmisji RF, włączać i wyłączać nadajnik, uruchamiać i zatrzymywać nagrywanie, wyciszać mikrofon, formatować nośnik danych i inne.

 

[img:1]

 

Wbudowana, wysokoefektywna antena 2.4 GHz A20-Mini została zaprojektowana tak, aby zapewnić odpowiednio duży zasięg Bluetooth, podczas gdy aplikacja A20-Remote oferuje regulację ustawień nadajnika po pobraniu go przez wykonawcę, pomagając wyeliminować niepotrzebne przestoje w trakcie próby oraz zapewniając ciągły dostęp do ustawień podczas występu.

Architektura GainForward umożliwia użytkownikom regulację wzmocnienia, ustawień limiterów i filtru górnoprzepustowego bezpośrednio z poziomu kanału miksera-rejestratora serii 8, bez utraty jakości dźwięku. Użytkownicy pracujący na innych mikserach-rejestratorach będą również mogli regulować wzmocnienie, limitery i filtr low-cut lokalnie za poziomu menu na odbiorniku A10-RX.

 

[img:2]

 

64 GB wewnętrznej pamięci A20-Mini pozwala na ponad 80 godzin nagrywania w 32-bitowym formacie zmiennoprzecinkowym, z częstotliwością próbkowania 48 kHz - format pliku, który pozwala użytkownikom dostosować wzmocnienie pliku po nagraniu, bez utraty headroomu lub zwiększenia poziomu szumów. Nagrane pliki WAV można przesłać do komputera przez port USB-C A20-Mini i opcjonalnie przekonwertować na standardowe pliki 24-bitowe za pomocą SD-Utility, bezpłatnej aplikacji dla komputerów Mac i Windows.

 

[img:4]

 

Nagrania i transmisja radiowa charakteryzują się wysoką wiernością, przy szerokości pasma audio od 10 Hz do 20 kHz, a nagrania są synchronizowane przez dokładny wewnętrzny generator kodu czasowego 0.2 ppm.

Wszystkie obwody A20-Mini są umieszczone w wytrzymałej i wodoodpornej obudowie z zaokrąglonymi kantami, zaprojektowanej tak, aby dobrze pasowała do konturów ciała. Urządzenie jest zasilane trzema bateriami AAA lub akumulatorem Sony NP-BX1, bez konieczności stosowania adaptera. Możliwe jest ładowanie akumulatora przez port USB-C. Opcjonalne akcesorium PowerStation-8M umożliwia ładowanie baterii, przesyłanie plików i blokowanie kodu czasowego w maksymalnie ośmiu A20-Mini na raz.

 

[img:3]
 
Systemy bezprzewodowe

HiFi

Ara - dwutrybowy mikrofon pojemnościowy od AKG
Więcej wiadomości
Copyright © INFOMUSIC 2021

Szanowny Czytelniku

Chcemy dostarczyć Ci najlepszych możliwych wrażeń płynących z użytkowania serwisu, dlatego potrzebujemy Twojej zgody na lepsze dopasowanie treści reklamowych do Twoich zainteresowań. Poufność danych jest dla INFOMUSIC.PL niezwykle ważna i chcemy, aby każdy nasz użytkownik wiedział, w jaki sposób je przetwarzamy. Dlatego sporządziliśmy Politykę prywatności opisującą sposób ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych. Pozostając na stronie akceptujesz jej postanowienia.

Przejdź do serwisu Nie teraz