Allen & Heath rozszerza portfolio urządzeń instalacyjnych

Allen & Heath rozszerza portfolio urządzeń instalacyjnych

3 sierpnia 2021, 11:00
Producent: Allen&Heath

Firma Allen & Heath rozszerzyła swoją ofertę instalacyjną, wprowadzając do niej interfejsy Dante, panele sterowania z ekranem dotykowym oraz moduł eliminujący echo.

 

Moduł rozszerzający AEC (eliminator echa)

Moduł AEC zapewnia 12 kanałów AEC z adaptacyjnym filtrem FIR 150 ms, z nieliniowym przetwarzaniem w celu redukcji echa szczątkowego i szumów tła. Zaprojektowany do współpracy z procesorem matrycowym audio AHM-64, zapewnia automatyczną kontrolę wzmocnienia dla sygnału far-end i może obsługiwać konfiguracje składające się z wielu mikrofonów i dedykowanego wyjścia do systemu nagłośnieniowego.

 
[img:3]

Interfejsy Dante

Firma Allen & Heath wypuściła trzy nowe interfejsy Dante dedykowane dla całej gamy własnych ekspanderów I/O. DT20 posiada dwa wejścia mikrofonowe/liniowe na złączach combi, DT02 oferuje dwa wyjścia liniowe na złączach XLR, a DT22 to interfejs wejściowo-wyjściowy 2x2 na złączach Phoenix.

 

[img:1]

 

Panele dotykowe

Dwa nowe panele dotykowe, CC-7-in i CC-10-in, przeznaczone są współpracy z mikserami AHM-64, dLive i Avantis. Panele dotykowe są zasilane przez PoE i wstępnie skonfigurowane do uruchamiania niestandardowej aplikacji sterującej Allen & Heath. Można stworzyć kilka różnych interfejsów użytkownika, załadować je do systemu miksującego i wdrożyć do podłączonych niestandardowych urządzeń sterujących.

 

[img:2]

Instalacje - akcesoria Interfejsy audio Procesory dźwięku Ekrany, tablice Multimedia

Gdzie kupić?

Allen&Heath Allen&Heath www.allen-heath.com

Dystrybucja w Polsce:

Sklepy muzyczne > Allen&Heath rozwiń listę sklepów

Pro Audio

MOSiR Katowice - Sport przy wzorowym nagłośnieniu
Więcej wiadomości