Fryderyk Festiwal 2021: artyści UMP wystąpią na uroczystej gali

Fryderyk Festiwal 2021: artyści UMP wystąpią na uroczystej gali

2 sierpnia 2021, 16:41

W tym tygodniu poznamy laureatów najważniejszej polskiej nagrody muzycznej.[img:1]

Już 5 sierpnia podczas Fryderyk Festiwal 2021 w Netto Arena Szczecin poznamy laureatów najważniejszych nagród muzycznych – Fryderyków – w kategoriach muzyki rozrywkowej i jazzu oraz usłyszymy znakomitych artystów na żywo. Na scenie zaprezentują się m.in. Lanberry (cztery nominacje, w tym za Album roku pop za płytę „Co gryzie Panią L.?” i Utwór roku za „Plan awaryjny”), Kasia Lins (nominacja w kategorii Album roku pop alternatywny za płytę „Moja wina”), Natalia Nykiel (nominacja w kategorii Teledysk roku), Vito Bambino (nominacja w kategorii Album roku pop alternatywny 2021 za płytę „Poczekalnia”), Sobel (nominacja w kategorii Fonograficzny debiut roku), Włodi (nominacja w kategorii Album roku hip-hop). Na szczecińskiej scenie pojawią się także Viki Gabor i Kayah, które wykonają swój wielki przebój „Ramię w ramię” (nominacje w kategorii Kompozytor roku, Autor roku). A to nie koniec niespodzianek.

Gala Muzyki Rozrywkowej i Jazzu Fryderyk Festiwal 2021 transmitowana będzie w TVN, Playerze oraz Onecie. Relacje z gali będzie można śledzić także na antenie Radia ZET oraz w mediach społecznościowych Fryderyk Festiwal. Uroczystość poprowadzą Marcin Prokop, Gabi Drzewiecka, Mery Spolsky i Robert Karpowicz, dziennikarz Radia ZET.
Więcej bieżących informacji na wydarzeniu FB: https://fb.me/e/1zXYTPXB4

Pełna lista nominowanych do nagrody Fryderyk 2021 dostępna jest w zakładce: fryderyki.pl

Źródło: materiały prasowe 

Polskie Alternatywa

Muzyka

Dwa koncerty Dark Tranquility i Ensiferum w Polsce
Więcej wiadomości
Copyright © INFOMUSIC 2021

Szanowny Czytelniku

Chcemy dostarczyć Ci najlepszych możliwych wrażeń płynących z użytkowania serwisu, dlatego potrzebujemy Twojej zgody na lepsze dopasowanie treści reklamowych do Twoich zainteresowań. Poufność danych jest dla INFOMUSIC.PL niezwykle ważna i chcemy, aby każdy nasz użytkownik wiedział, w jaki sposób je przetwarzamy. Dlatego sporządziliśmy Politykę prywatności opisującą sposób ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych. Pozostając na stronie akceptujesz jej postanowienia.

Przejdź do serwisu Nie teraz