Milwaukee Bucks wygrywają 75 finały NBA na nowym stadionie z wyposażeniem Harmana

Milwaukee Bucks wygrywają 75 finały NBA na nowym stadionie z wyposażeniem Harmana

4 sierpnia 2021, 12:00
Producent: JBL Crown BSS Audio
Dystrybucja: ESS Audio

Stadion Milwaukee Bucks (Fiserv Forum) jest wyposażony w głośniki JBL Professional, wzmacniacze Crown i procesory sygnałowe BSS. Otwarty w sierpniu 2018 roku Fiserv Forum to arena o powierzchni 217.000 m² i jest domem drużyny koszykarskiej Milwaukee Bucks. Obiekt mieści do 18.000 kibiców, posiada 34 apartamenty oraz trzy kluby.

Oprócz meczów NBA, w obiekcie odbywają się również koncerty znanych zespołów muzycznych, takich jak KISS czy Mumford and Sons, a także międzynarodowe imprezy, takie jak Cirque de Soleil i Monster Jam. Grupa konsultingowa Wrightson, Johnson, Haddon & Williams (WJHW) współpracowała z Parsons Technologies i projektantem oświetlenia teatralnego Ianem Hofferem, aby wyposażyć Forum w najnowocześniejszy sprzęt AV firmy HARMAN, w tym głośniki JBL, wzmacniacze Crown, procesory sygnałowe BSS i oświetlenie Martin.

 

[img:1]

 

Firma Parsons dostarczyła i zainstalowała systemy AV dla tego obiektu, zarówno na zapleczu, jak i w hali, a także system kablowy do transmisji. Firma HARMAN współpracowała z nami, aby zapewnić konkurencyjne ceny, terminową dostawę i doskonałe systemy operacyjne, zarówno aby usatysfakcjonować właściciela, jak i kibiców.

Erik Carlson - kierownik budowy w Parsons Technologies

 

[img:2]

 

System nagłośnienia w Fiserv Forum to w pełni zintegrowana sieć rozwiązań audio firmy HARMAN. Główne matryce, zawieszone nad centralną tablicą wyników, składają się z ponad 90 liniowych zestawów głośnikowych JBL VTX V20, uzupełnionych subwooferami JBL ASB6128V dla uzyskania potężnego, wypełniającego arenę dźwięku.

Szereg wyspecjalizowanych głośników JBL zapewnia dodatkowe pokrycie wszędzie tam, gdzie nie docierają główne matryce, w tym JBL AM5212, JBL AC15 i JBL AC28/26 o bardzo szerokim pokryciu. W celu zapewnienia ogólnej dystrybucji dźwięku w pozostałych częściach sali Parsons zainstalował szereg głośników sufitowych i wiszących JBL z serii Control.

 

[img:3]

 

Wzmacniacze Crown DCi zasilają rozbudowany system audio, przesyłając do wszystkich głośników mocny sygnał o wysokiej wierności i dużym zapasie mocy. Technologia BLU Link pozwala wzmacniaczom komunikować się z połączonymi w sieć procesorami sygnałowymi BSS, które kierują sygnał do całego systemu za pomocą elastycznej architektury cyfrowej i potężnemu procesorowi DSP. Rozwiązania audio JBL, Crown i BSS tworzą kompleksowy system sieciowy, który zapewnia imponujący dźwięk w całej arenie.

 

Praca z WJHW i Parsons nad tym projektem była przyjemnością. Nie możemy zapomnieć o grupie konsultingowej, która to zaprojektowała. A Parsons, jako jeden z naszych kluczowych partnerów, jak zawsze wykonał świetną robotę. Jest wspaniałym partnerem w świecie sportu i jesteśmy bardzo dumni, że wykonaliśmy z nimi tak dobry projekt.

Olivier Roure - wiceprezes ds. sprzedaży do dużych obiektów w HARMAN Professional Solutions

 

Procesory dźwięku Wzmacniacze, końcówki mocy Systemy liniowe Kolumny i głośniki Ciekawe instalacje na świecie Nagłośnienie instalacyjne

Gdzie kupić?

Dystrybucja w Polsce:

ESS Audio

tel.: +48 (22) 2041 200
adres:
ul. Graniczna 21 05-092 Łomianki

Sklepy muzyczne > JBL rozwiń listę sklepów

Gdzie kupić?

Dystrybucja w Polsce:

ESS Audio

tel.: +48 (22) 2041 200
adres:
ul. Graniczna 21 05-092 Łomianki

Sklepy muzyczne > Crown rozwiń listę sklepów

Gdzie kupić?

BSS Audio BSS Audio bssaudio.com

Dystrybucja w Polsce:

ESS Audio

tel.: +48 (22) 2041 200
adres:
ul. Graniczna 21 05-092 Łomianki

Pro Audio

Mikrofon do podcastu: Shure - model MV7+
Więcej wiadomości