TD-07, czyli świeże zestawy od firmy Roland

TD-07, czyli świeże zestawy od firmy Roland

6 października 2021, 10:00
Producent: Roland

Ciągły rozwój perkusji elektronicznych, daje kupującym coraz większe możliwości. Firma Roland jako pionier w tej dziedzinie - niejednokrotnie wyznaczała trendy. Niedawno wypuścili serię TD-07, w której znajdują się 4 warianty ciekawych instrumentów.

 

[img:2]

 

TD-07 ma być propozycją z średniej półki cenowej. Zestawy będą mogły zostać wykorzystywane nie tylko do domowych ćwiczeń, ale także występów live gdzie przestrzeń jest mocno ograniczona.

Tym co wyróżnia TD-07 spośród innych modeli to nowy moduł oraz nowa rama. Jej główną zaletą jest nie tylko niewielka waga, ale również bardzo dobre właściwości amortyzujące hałas oraz wibracje. Możliwości oferowane przez moduł są równie szerokie.

 

[img:1]

 

Moduł TD-07 posiada 143 instrumenty perkusyjne, w których skład wchodzi 25 gotowych zestawów perkusyjnych. Znajdziemy też regulację strojenia, tłumienia, korekcji barwy, czasu ataku i wybrzmienia każdej próbki. Ponad 30 efektów specjalnych oraz wybór różnych rodzajów pogłosu w pomieszczeniach to tylko niektóre z ulepszeń. Łączność bezprzewodową Bluetooth pozwala grać do podkładu odtwarzanego na urządzeniu mobilnym. lub podążać za lekcjami wideo. Zakup zestawu spod szyldu TD-07 pozwoli na odbycie 43 lekcji w aplikacji Melodics.

 

[img:3]

Roland V-Drums TD-07KVX

 

[img:4]

Roland V-Drums TD-07KV

 

[img:5]

Roland V-Drums TD-07DMK

 

[img:6]

Roland V-Drums TD-07KX

 

Zestawy Elektroniczne

Perkusja

Stagg - Gdy twój katalog ma grubość książki telefonicznej...
Więcej wiadomości