Austrian Audio Hi-X15 i Hi-X25BT - Technologia High Excursion w przystępnej cenie

Austrian Audio Hi-X15 i Hi-X25BT - Technologia High Excursion w przystępnej cenie

6 sierpnia 2021, 10:00
Producent: Austrian Audio
Dystrybucja: ESS Audio

Jakość Austrian Audio jest teraz dostępna w bezkonkurencyjnej cenie w postaci nowych słuchawek o konstrukcji zamkniętej Hi-X15 oraz Hi-X25BT. Słuchawki te są wołami roboczymi wielokrotnie nagradzanej serii Austrian Audio Hi-X i wnoszą krystalicznie czyste wrażenia słuchowe technologii High Excursion do codziennego użytku. Są idealne do studia, na scenę, do sali prób, w trasę koncertową lub do ćwiczeń w domu.

 
[img:1]

Austrian Audio HI-X15

Wyrafinowana, składana konstrukcja Hi-X15 (rzadko spotykana w tym przedziale cenowym) sprawia, że są one łatwe do przechowywania i przenoszenia. Dzięki trwałemu w całości metalowemu zawiasowi i pałąkowi, są niezwykle wytrzymałe. Zamknięta konstrukcja i dobra izolacja słuchawek Hi-X15 otwiera wiele obszarów zastosowań: w studyjnych sesjach nagraniowych, jako monitor na scenie oraz jako niezawodny towarzysz w sali prób. Sprawdzą się również podczas słuchania muzyki w domu, pisania piosenek, czy podczas trasy koncertowej.

 

[img:2]

 

Austrian Audio Hi-X25BT

Słuchawki Hi-X25BT zapewniają najwyższą elastyczność słuchania. Nie musisz już zmieniać słuchawek do różnych zadań lub miejsc. Jeśli nosisz je w studio, pracując nad nagraniem lub miksem, połączysz się z analogowym lub cyfrowym dźwiękiem. Kiedy będziesz jechał do domu, po prostu odłącz słuchawki i słuchaj muzyki przez Bluetooth. Jeśli zadzwoni do Ciebie telefon podczas noszenia słuchawek, odbierz połączenie i rozmawiaj za pomocą wbudowanego mikrofonu. Gdy będziesz już w domu, możesz nawet słuchać muzyki przez Bluetooth, jednocześnie ładując baterię przez USB-C. Niezależnie od tego, jak się połączysz, pokochasz krystalicznie czysty i precyzyjny dźwięk High Excursion.

 

[img:3]

 

W słuchawkach Hi-X15 i Hi-X25BT zastosowano wielokrotnie nagradzane przetworniki z serii Hi-X. Rozwój technologii Hi-X (High Excursion) jest wynikiem dziesięcioleci doświadczeń i najnowocześniejszej inżynierii. Dzięki redukcji całej ruchomej masy, słuchawki Hi-X15 oferują imponującą charakterystykę dynamiczną i niezwykle szybką reakcję. 44 mm przetwornik Hi-X ujawnia każdy odcień dźwięku. Wolna od zniekształceń reprodukcja aż do najniższych częstotliwości pozwala na liniową i imponująco naturalną reprodukcję niskiego basu, który jest dokładny, a nie przesadzony. Dzięki 25-omowej impedancji, słuchawki Hi-X zawsze zapewniają najwyższą możliwą wydajność, niezależnie od tego, czy słuchasz przez wysokiej klasy wzmacniacz słuchawkowy, referencyjny konwerter AD, mikser analogowy, odtwarzacz przenośny czy komputer. Zawsze będziesz miał czysty i precyzyjny dźwięk.

Jak wszystkie słuchawki Austrian Audio, Hi-X15 i Hi-X25BT są niezwykle wygodne, nawet podczas długich sesji. Wkładki douszne wykonane są z miękkiej pianki z pamięcią i doskonale dopasowują się do kształtu głowy i są wymienne.

 

[img:4]

 

Ceny

 
  • Słuchawki będą dostępne w naszych sklepach partnerskich w cenie:
  • 499.00 zł brutto - Hi-X15
  • 699.00 zł brutto - Hi-X25BT

 

Kompaktowe do muzyki Słuchawki konsumenckie Słuchawki

Gdzie kupić?

Austrian Audio Austrian Audio austrian.audio

Dystrybucja w Polsce:

ESS Audio

tel.: +48 (22) 2041 200
adres:
ul. Graniczna 17 05-092 Łomianki-Dąbrowa
Test słuchawek Shure AONIC 40
Więcej wiadomości