Limitowana seria basów od EB MM oraz Tima Commerforda

Limitowana seria basów od EB MM oraz Tima Commerforda

10 sierpnia 2021, 10:00
Producent: Music Man
Dystrybucja: Music Info

Tim Commerford, basista takich formacji jak Rage Against the Machine, Audioslave czy Prophets of Rage z basami Ernia Ball Music Man związany jest od samego początku swojej kariery. Nie powinna więc dziwić limitowa seria StingRayów, dopasowana do wyjątkowo konkretnych upodobań legendarnego basisty. 

 

[img:1]

 

Sama historia "związku" Tima i basów Ernie Ball Music Man jest ciekawa. Otóż pewnego dnia 18-letni wówczas muzyk wychaczył "blond" StingRaya wiszącego w lokalnym lombardzie. Chłopak odkładał grosz do grosza aż nabył wymarzony instrument, który... możemy usłyszeć na kultowym wręcz debiutanckim albumie RATM. Przez lata Tim dopracował swoje StingRay'e do perfekcji, a jego wieloletnie doświadczenie możemy odnaleźć w limitowanej linii Tim Commerford Artist Series StingRay Bass Collection

 

[img:2]

 

W skład tej wyjątkowej kolekcji wchodzą cztery modele - każdy limitowany do zaledwie 50 sztuk. Oto one:

 

  • 50 Full Scale Active Basses in Black
  • 50 Full Scale Passive Basses in Natural
  • 50 Short Scale Active Basses in Natural
  • 50 Short Scale Passive Basses in Vintage Sunburst

 

Każdy z wymienionych modeli został wyposażony w charakterystyczne Tima modyfikacje, m.in. podpórkę na palce z opcją regulacji wysokości, osłonę na przetwornik z konturowanym miejscem na kciuk oraz klasyczny mostek typu string-through.

 

[img:3]

 
Basowe Gitary

Gdzie kupić?

Music Man Music Man www.music-man.com

Dystrybucja w Polsce:

Sklepy muzyczne > Music Man rozwiń listę sklepów

Gitara

Premierowy basowy efekt od Walrus Audio
Więcej wiadomości
Copyright © INFOMUSIC 2021

Szanowny Czytelniku

Chcemy dostarczyć Ci najlepszych możliwych wrażeń płynących z użytkowania serwisu, dlatego potrzebujemy Twojej zgody na lepsze dopasowanie treści reklamowych do Twoich zainteresowań. Poufność danych jest dla INFOMUSIC.PL niezwykle ważna i chcemy, aby każdy nasz użytkownik wiedział, w jaki sposób je przetwarzamy. Dlatego sporządziliśmy Politykę prywatności opisującą sposób ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych. Pozostając na stronie akceptujesz jej postanowienia.

Przejdź do serwisu Nie teraz