Teatr Zuidplein otwiera się z matrycą interkomową RTS ODIN

Teatr Zuidplein otwiera się z matrycą interkomową RTS ODIN

16 sierpnia 2021, 09:00
Producent: RTS
Dystrybucja: Audio Plus Sp. z o.o.

Cyfrowa matryca interkomowa RTS ODIN jest węzłem komunikacyjnym dla nowo wybudowanego teatru Zuidplein w Rotterdamie. Instalacja była częścią szerszego projektu audio, wideo, digital signage i interkomowego, który wykonała firma Amptec.

Teatr składa się z trzech oddzielnych scen – głównej sali, małej sali i wielofunkcyjnej sceny, która może zapewnić elastyczną przestrzeń do występów dla różnych produkcji. Theater Zuidplein wymagał elastycznego systemu interkomowego, który zapewniłby zasięg w całym obiekcie, umożliwiając użytkownikom pozostanie w kontakcie z produkcją, nad którą pracują – bez względu na to, gdzie się znajdują. 

 

[img:2]

 

Firma Amptec, która odpowiadała za cały projekt i instalację, natychmiast zwróciła swoją uwagę na ODIN, jako kompleksowego rozwiązania, które będzie w stanie sprostać tej potrzebie.

 

ODIN był częścią naszego kompletnego projektu od samego początku. Byliśmy w stanie pokryć każde miejsce za pomocą jednej jednostki ODIN i bezprzewodowych punktów dostępowych rozmieszczonych w całym budynku. W ten sposób użytkownik może pozostać w kontakcie z główną salą, nawet jeśli korzysta z punktu dostępowego w małej sali.

Bart Hilberink - Amptec

 

[img:1]

 

Kolejną zaletą, jaką ODIN wniósł do tego projektu, była możliwość połączenia z siecią Dante.

 

Możliwość zintegrowania interkomu z siecią Dante była kluczowa. ODIN był w stanie komunikować się z całym systemem i być przedłużeniem sieci. Dzięki tej umiejętności byliśmy w stanie zrobić takie rzeczy, jak np. podłączenie interkomu do głośników w holu, co znacznie ułatwiło naszemu klientowi użytkowanie obiektu.

Bart Hilberink - Amptec

 

[img:3]

 

Po wykonaniu instalacji, Hilberink z przyjemnością wraca myślą do udanego projektu.

 

ODIN zawsze był naszą matrycą interkomową pierwszego wyboru w projekcie, a efekty jej zastosowania, które widzieliśmy, potwierdziły tę decyzję. To był dla nas ważny projekt i dostarczyliśmy rozwiązanie, które z nawiązką spełnia oczekiwania naszych klientów.

Bart Hilberink - Amptec

 

Systemy interkomowe Dźwiękowe systemy ostrzegawcze (DSO) Nagłośnienie instalacyjne

Gdzie kupić?

Dystrybucja w Polsce:

ESS-Audio zaprasza na warsztaty w ramach Harman Pro Training
Copyright © INFOMUSIC 2021

Szanowny Czytelniku

Chcemy dostarczyć Ci najlepszych możliwych wrażeń płynących z użytkowania serwisu, dlatego potrzebujemy Twojej zgody na lepsze dopasowanie treści reklamowych do Twoich zainteresowań. Poufność danych jest dla INFOMUSIC.PL niezwykle ważna i chcemy, aby każdy nasz użytkownik wiedział, w jaki sposób je przetwarzamy. Dlatego sporządziliśmy Politykę prywatności opisującą sposób ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych. Pozostając na stronie akceptujesz jej postanowienia.

Przejdź do serwisu Nie teraz