Seventy A-Trak Battle Mixer - Sygnowany mikser od RANE

Seventy A-Trak Battle Mixer - Sygnowany mikser od RANE

31 sierpnia 2021, 10:00
Producent: RANE
Dystrybucja: Lauda Central Europe

Firma RANE ogłosiła premierę nowego produktu, który powstał we współpracy ze światowej sławy Dj-em, turntablistą i producentem A-Trak. Seventy A-Trak Signature Edition to skrupulatnie zaprojektowany remiks na podstawie popularnego RANE Seventy DJ mixer.

A-Trak brał czynny udział przy tworzeniu mixera. Kierując się własnym doświadczeniem wraz z firmą RANE stworzył doskonały produkt. Każda funkcja, wygląd czy ostateczne brzmienie stworzone pod nadzorem A-Trak przyczyniło się do powstania mixera przyszłości.

 

 

Zewnętrzna część Seventy A-Trak Signature Edition ma oszałamiające srebrne wykończenie, które błyszczy pod pokrętłami i enkoderami. Mikser posiada niestandardowe czcionki i niesamowite zdobienia, lecz prawdziwa magia kryje się pod jego powierzchnią. Krzywa dźwięku i reakcja na częstotliwość miksera zostały wykonane przez samego Dj-a A-Trak, zwiększając tym samym głębię niskich tonów, co w konsekwencji gwarantuje wysokiej jakości dźwięk. Mówiąc wprost, Seventy A-Trak Signature Edition brzmi jak nic, co do tej pory można było usłyszeć.

 

[img:2]

„Jestem zwolennikiem, aby każdy klasyczny zestaw zawierał jakąś charakterystyczną cechę,” mówi A-Trak. „Coś, co odróżni go od reszty.” Fader FX to nowa funkcja miksera, która przekształca suwaki głośności kanałów w kontrolery liniowe dla zwiększenia wydajności takich efektów jak Filtr, Roll, Pitch, Ring-Modulator i cztery typy oscylatorów. DJ-e mogą zagłębić się w ustawienia opcji Fader FX, aby zmienić funkcje klawiszy głównych, oktaw i nie tylko, tworząc tym samym spersonalizowany zestaw narzędzi, który mogą zabrać ze sobą na występ lub bitwę.

 

[img:1]

 

RANE Seventy, który jest znany z intuicyjnego układu i najlepszej w swojej klasie wydajność, był solidnym fundamentem przy tworzeniu Seventy A-Trak Signature Edition. Ta sama konstrukcja z litej stali, która sprawia, że Seventy jest mikserem bojowym, znajduje się również w Seventy A-Trak Signature Edition wraz z tymi samymi suwakami premium MAG FOUR i padami w stylu MPC.

Wszystkie inne funkcje, które sprawiają, że oryginalny Seventy jest mikserem wybieranym przez wymagających DJ-ów, są również zawarte w Seventy A-Trak Signature Edition, w tym łatwy dostęp do Scratch Bank Serato, zewnętrzna regulacja napięcia crossfadera i sześć wewnętrznych Flex FX (w tym Fader FX) które można nakładać warstwami z oprogramowaniem FX Serato DJ Pro.

 

[img:3]
 

Mikser Seventy A-Trak Signature Edition wyznacza nowy standard tego, czym powinien być i bez wątpienia będzie mistrzowski mikser bitewny. Wnosi nowy poziom kreatywności, artyzmu i stylu do występu każdego DJ-a.

 

 

więcej: www.rane.com
Miksery DJ

Gdzie kupić?

Dystrybucja w Polsce:

Sklepy muzyczne > RANE rozwiń listę sklepów

Studio

Tascam Portacapture X6 - Prosty sposób na rejestrację dźwięku
Więcej wiadomości