DAS Audio - Profesjonalne nagłośnienie na małe koncerty i konferencje

DAS Audio - Profesjonalne nagłośnienie na małe koncerty i konferencje

30 sierpnia 2021, 08:00
Producent: DAS AUDIO

DAS Audio to hiszpański producent systemów nagłośnienia o ugruntowanej pozycji na europejskim rynku audio. W ofercie DAS Audio znajduje się kilkanaście serii i kilkaset produktów.

Dzisiaj przyjrzymy się dwóm seriom zestawów punktowych, przeznaczonych do nagłaśniania mniejszych wydarzeń, gdzie nie jest niezbędny system liniowy, a zależy nam na najlepszej możliwej jakości.

 

Seria ALTEA

Seria ALTEA to seria mobilnych zestawów nagłośnieniowych zaprojektowanych z myślą o muzykach, DJ-ach i wykonawcach, która łączy w sobie najnowsze rozwiązania technologiczne, świetny wygląd i intuicyjne funkcjonalności.

 

[img:1]

 

Altea 400

W skład serii Altea 400 wchodzą 4 modele zestawów głośnikowych. ALTEA-412 i ALTEA-415 to dwudrożne pasywne systemy zaprojektowane do użytku z zewnętrznym wzmacniaczem i zewnętrznym procesorem DSP (głośnik basowy o średnicy odpowiednio 12” i 15”). Stworzone z myślą o kameralnych  koncertach w domach kultury, teatrach, salach audytoryjnych i w plenerze.

ALTEA-415A i ALTEA-412A to aktywne zestawy głośnikowe, z wbudowanymi wzmacniaczami klasy D. Idealnie sprawdzają się podczas konferencji (odtwarzanie mowy i muzyki tła), w instalacjach AV oraz podczas koncertów na żywo.

 

[img:2]

 

Altea 700

Na serię 700 składa się sześć modeli. ALTEA-712, ALTEA-715 i ALTEA-718 to pasywne, dwudrożne zestawy głośnikowe (głośnik basowy o średnicy odpowiednio 12”, 15” i 18”). Szeroki kąt propagacji pozwala na pokrycie dźwiękiem całego pomieszczenia. Seria 700 charakteryzuje się większą mocą niż seria 400, dlatego dobrze sprawdzi się w nieco większych pomieszczeniach lub plenerach. Odpowiedniki wyżej wymienionych modeli z dopiskiem „A” to wersje aktywne, które nie potrzebują zewnętrznego zasilania.

 

[img:4]

 

Seria ACTION

Seria Action łączy wyjątkową jakość dźwięku i solidną konstrukcję, dzięki którym profesjonalne systemy DAS stały się międzynarodowym standardem nagłośnienia. Zaprojektowane na podstawie rzeczywistych doświadczeń, zestawy z tej serii oferują użytkownikom wyjątkową wydajność, niezawodność i komfort.

 

[img:3]

 

Action 500

W serii Action znajdziemy 4 dwudrożne modele aktywne i pasywne (ACTION-508(A), ACTION-512(A), ACTION-515(A) oraz ACTION-525(A)), które podobnie jak w przypadku serii Altea, różnią się miedzy sobą rozmiarem głośnika, a co za tym idzie pasmem przenoszenia, mocą i skutecznością. W zależności od rodzaju wydarzeń, podczas których chcemy używać nagłośnienie oraz rozmiaru pomieszczenia, możemy wybrać odpowiedni model, który spełni założenia danej aplikacji.

Na serię Action składają się też dwa zestawy monitorowe oraz subwoofery (do wyboru modele aktywne i pasywne), które stanowią uzupełnienie szerokopasmowych modeli serii 500.

 

Subwoofery aktywne Pełnopasmowe aktywne Zestawy przenośne (PA) Kolumny i głośniki

Gdzie kupić?

DAS AUDIO DAS AUDIO www.dasaudio.com

Dystrybucja w Polsce:

AVI Media

tel.: +48 724 150 176
tel.: +48 661 551 899
adres:
ul. Średnia 28 05-822 Milanówek
AVI Media

Sklepy muzyczne > DAS AUDIO rozwiń listę sklepów

Pro Audio

Aston Microphones w dystrybucji SoundTrade
Więcej wiadomości
Copyright © INFOMUSIC 2021

Szanowny Czytelniku

Chcemy dostarczyć Ci najlepszych możliwych wrażeń płynących z użytkowania serwisu, dlatego potrzebujemy Twojej zgody na lepsze dopasowanie treści reklamowych do Twoich zainteresowań. Poufność danych jest dla INFOMUSIC.PL niezwykle ważna i chcemy, aby każdy nasz użytkownik wiedział, w jaki sposób je przetwarzamy. Dlatego sporządziliśmy Politykę prywatności opisującą sposób ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych. Pozostając na stronie akceptujesz jej postanowienia.

Przejdź do serwisu Nie teraz