Rejestracja mobilna w korzystnej cenie? - CKMOVA

Rejestracja mobilna w korzystnej cenie? - CKMOVA

6 września 2021, 12:00
Producent: CKMOVA

Rejestracja audio na urządzeniach mobilnych jak telefon, tablet, aparat cyfrowy staje się zdecydowanie łatwiejsza, gdy korzystamy z odpowiednich narzędzi. Zawodowi podcasterzy, vlogerzy, youtuberzy, reporterzy doskonale wiedzą jak ważna jest jakość dźwięku w komunikacji z odbiorcami, dlatego dbają o nią za pomocą mikrofonów, rejestratorów, interfejsów audio, czy słuchawek. 

Jednym z takich producentów urządzeń jest firma CKMOVA -  kreatywna i nietuzinkowa manufaktura, produkująca produkty audio i ostatnio dla segmentu pro audio.  Obecnie oferta obejmuje różnego rodzaju rozwiązania audio dla urządzeń takich jak: lustrzanki cyfrowe, telefony komórkowe, tablety, komputery PC, sprzęt DJI i wideo oraz całą gamę słuchawek.

Z pewnością niedługo poznamy ceny tych urządzeń, jednak jak zapewnia polski dystrybutor firma Sound Station, możemy spodziewać się wysokiej jakości w bardzo przystępnej cenie. 

 

[img:1]
[img:5]
[img:2]
[img:3]

Czytaj także
USB Rejestracja mobilna Interfejsy audio Słuchawki Pozostałe Zestawy mikrofonowe Nagłowne Reporterskie Podcast i home office Systemy bezprzewodowe Instrumentalne Pojemnościowe Dynamiczne Mikrofony

Gdzie kupić?

Dystrybucja w Polsce:

SOUND STATION Sp. z o.o.

adres:
ul. Warszawska 164 05-082 Latchorzew
L1-ka L1-ce nierówna, czyli zestawy głośnikowe od BOSE
Więcej wiadomości