Trzy nowe wersje kolorystyczne EB MM Valentine

Trzy nowe wersje kolorystyczne EB MM Valentine

7 września 2021, 12:00
Producent: Music Man
Dystrybucja: Music Info

James Valentine z Maroon 5 oraz Ernie Ball Music Man od 2016 roku kontynuują owocną współprace, której efektem jest niezwykle popularny sygnowany instrument. Seria gitar Jamesa doczekała się właśnie trzech nowych wersji kolorystycznych, które z pewnością przypadną do gustu wielu gitarzystom. 

 

 

Seria gitar Ernie Ball Music Man Valentine doczekała się trzech nowych wersji kolorystycznych. Instrumenty te dostępne będą w następujących odcieniach: Pink Champagne, Maroon Burst oraz Tobacco SparklePink Champagne Sparkle wyróżnia się złotym osprzętem, podczas gdy pozostałe modele srebrnym. Nie zmienia się za to "przepis" na te gitary, mianowicie jesionowy korpus spasowany z klonowym gryfem, poddanym obróbce termicznej. Prosto, praktycznie i stylowo. Dokładnie tak samo jak gra Jamesa!

 

[img:2]

 

Elektryczne Gitary

Gdzie kupić?

Music Man Music Man www.music-man.com

Dystrybucja w Polsce:

Sklepy muzyczne > Music Man rozwiń listę sklepów

Gitara

Prosty i malutki kompresor od cenionego producenta
Więcej wiadomości
Copyright © INFOMUSIC 2021

Szanowny Czytelniku

Chcemy dostarczyć Ci najlepszych możliwych wrażeń płynących z użytkowania serwisu, dlatego potrzebujemy Twojej zgody na lepsze dopasowanie treści reklamowych do Twoich zainteresowań. Poufność danych jest dla INFOMUSIC.PL niezwykle ważna i chcemy, aby każdy nasz użytkownik wiedział, w jaki sposób je przetwarzamy. Dlatego sporządziliśmy Politykę prywatności opisującą sposób ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych. Pozostając na stronie akceptujesz jej postanowienia.

Przejdź do serwisu Nie teraz