Bogner Mini Ecstasy - mini pidbull dla każdego

Bogner Mini Ecstasy - mini pidbull dla każdego

16 września 2021, 12:00
Dystrybucja: FX MUSIC GROUP

Chcesz być posiadaczem Bognera a nie stać Cię z miejsca na potężne lampowe potwory tej firmy? Mini Ecstasy oferuje namiastkę tej frajdy w wyjątkowo kompaktowym i użytecznym formacie. 

 

[img:1]

 

Bogner Mini Ecstasy to 30 wattowy, jednokanałowy oraz w pełni tranzystorowy head gitarowy, wzorowany na czerwonym kanale słynnego lampowego dużego brata. To maleństwo (waga to raptem 1.8 kg) oprócz standardowych potencjometrów posiada przełączniki Variac (dodatkowy headroom), Gain (więcej "mięcha"), Mid Freq (filtry środkowego pasma) oraz Pre EQ (wysokie częstotliwości).

 

 

Model ten wyposażony został również w pętlę efektów oraz wyjścia na kolumny (8-16 Ohm), co powoduje, że z powodzeniem można użyć go podczas grania na żywo. Jeśli chcesz się zmierzyć z legendarnym przesterem Bognera bez wydawania fortuny, Mini Ecstasy wydaje się rozsądnym wyborem na start. 

 

[img:2]

 
więcej: bogner
Głowy gitarowe Wzmacniacze

Gdzie kupić?

Bogner Amplification Bogner Amplification www.bogneramplification.com

Dystrybucja w Polsce:

FX MUSIC GROUP

tel.: +48 (84) 639 11 22
adres:
ul. Piłsudskiego 53 22-400 Zamość

Sklepy muzyczne > Bogner Amplification rozwiń listę sklepów

Gitara

Plastik wyłowiony z wody gra. I to jak!
Więcej wiadomości
Copyright © INFOMUSIC 2021

Szanowny Czytelniku

Chcemy dostarczyć Ci najlepszych możliwych wrażeń płynących z użytkowania serwisu, dlatego potrzebujemy Twojej zgody na lepsze dopasowanie treści reklamowych do Twoich zainteresowań. Poufność danych jest dla INFOMUSIC.PL niezwykle ważna i chcemy, aby każdy nasz użytkownik wiedział, w jaki sposób je przetwarzamy. Dlatego sporządziliśmy Politykę prywatności opisującą sposób ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych. Pozostając na stronie akceptujesz jej postanowienia.

Przejdź do serwisu Nie teraz