Voyager Modular Guitar - Modularna gitara od Reddick Guitars

Voyager Modular Guitar - Modularna gitara od Reddick Guitars

2 września 2021, 09:00
Producent: Reddick Guitars

Marzyłeś kiedyś o gitarze, w której można w locie wymienić elektronikę lub same przetworniki nawet w przerwie między utworami? Reddick Guitars Voyager Modular Guitar pozwala spełnić te marzenia, wyglądając przy tym całkiem stylowo!

 

 

Reddick Guitars Voyager Modular Guitar to modularny instrument, pozwalający w szybki i nieskomplikowany sposób wymieniać zestawy przetworników oraz elektronikę. Sam instrument zbudowany został z korpusu składającego się z jesionu, orzecha oraz wiśni. Ciekawostka - materiał użyty do podstrunnicy to Katalox, nazywany meksykańskim hebanem. 

 

[img:2]

 

Ciekawie robi się "pod maską". Magnetyczne moduły z przetwornikami (których katalog jest całkiem pokaźny) są bardzo proste w wymianie i można się w to bawić nawet w przerwie między utworami. Nieco inaczej prezentuje się segment z potencjometrami, gdyż ten jest przykręcany za pomocą śrub. Pomysł na pewno ciekawy i pozostaje pytanie, czy taki modularny system kiedyś zagości u któregoś z dużych producentów instrumentów? 

 

[img:4]

[img:3]
 
Elektryczne Gitary

Gdzie kupić?

Reddick Guitars

Dystrybucja w Polsce:

Gitara

Ciekawy instrument na półwiecze albumu CS
Więcej wiadomości
Copyright © INFOMUSIC 2021

Szanowny Czytelniku

Chcemy dostarczyć Ci najlepszych możliwych wrażeń płynących z użytkowania serwisu, dlatego potrzebujemy Twojej zgody na lepsze dopasowanie treści reklamowych do Twoich zainteresowań. Poufność danych jest dla INFOMUSIC.PL niezwykle ważna i chcemy, aby każdy nasz użytkownik wiedział, w jaki sposób je przetwarzamy. Dlatego sporządziliśmy Politykę prywatności opisującą sposób ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych. Pozostając na stronie akceptujesz jej postanowienia.

Przejdź do serwisu Nie teraz