SB10i - niewiarygodnie kompaktowy subwoofer instalacyjny od L-Acoustics

SB10i - niewiarygodnie kompaktowy subwoofer instalacyjny od L-Acoustics

7 września 2021, 09:00
Producent: L-acoustics
Dystrybucja: Audio Plus Sp. z o.o.

Najnowszy subwoofer SB10i od L-Acoustics jest idealny do niezliczonych zastosowań instalacyjnych - od luksusowych przestrzeni komercyjnych po wysokiej klasy mieszkania. Zapewnia moc basu, która naprawdę przeczy jego rozmiarom.

Francuski lider systemów nałośnieniowych L-Acoustics ogłasza wprowadzenie na rynek najnowszego dodatku do linii niskotonowych zestawów głośnikowych. Subwoofer SB10i jest niewiele większy od dwóch ustawionych obok siebie pudełek po butach, a mimo to zapewnia tę samą charakterystykę dźwiękową, co znacznie większe subwoofery tej marki.

 

[img:1]

 

Nasze zespoły badawczo-rozwojowe podjęły się zaprojektowania obudowy niskoczęstotliwościowej zapewniającej słynne brzmienie marki L-Acoustics w obudowie dopasowanej do typowego mieszkania. Choć może to brzmieć, jakby przeczyło prawom fizyki, nasz nowy SB10i jest genialną realizacją tego celu. Kondensuje pełną moc subwoofera serii SB w niewiarygodnie małej, wydajnej obudowie. Z łatwością wpasuje się w każde środowisko, w którym pożądany jest dyskretny wizualnie, a jednocześnie wysokowydajny system dźwiękowy.

Germain Simon - Menedżer produktu L-Acoustics

 

SB10i wyposażony jest w pojedynczy 10-calowy przetwornik, jego pasmo przenoszenia sięga 27 Hz, zaś maksymalny poziom SPL wynosi 124 dB. Mierzy 540x540x170 milimetrów i waży zaledwie 15 kilogramów. Brzmieniowo korespondując z ultra-kompaktowymi koaksjalnymi zestawami pełnopasmowymi L-Acoustics X4i i 5XT, nowy subwoofer posiada elegancki, dyskretny wygląd i jest dostępny w kolorach z palety RAL, co czyni go doskonałym wyborem dla high-endowych środowisk mieszkalnych i komercyjnych, wyrafinowanych wnętrz hotelowych, luksusowych lóż sportowych, instalacji muzealnych i wielu innych.

 

 

SB10i oferuje elastyczne i nieograniczone możliwości instalacji. Zintegrowany panel zwany „tech face” zawiera wszystkie złącza i punkty montażowe w jednym miejscu, dzięki czemu uchwyty montażowe, kable i złącza można dyskretnie ukryć, niezależnie od tego, gdzie i jak SB10i jest zainstalowany: wolnostojąco na półce lub pod kanapą czy dowolnym elementem architektonicznym.

 

[img:2]

 

Na rynkach mieszkaniowych i komercyjnych rośnie zapotrzebowanie na systemy audio, które zapewniają takie same wrażenia jak podczas żywiołowego koncertu na żywo. Dzięki nowemu SB10i mamy teraz doskonały, estetyczny i dyskretny subwoofer, który zapewnia zdecydowane uderzenie niskich częstotliwości. A to jest znakiem rozpoznawczym naszych renomowanych systemów nagłośnieniowych na festiwalach i dużych koncertach. Fakt, że SB10i jest na tyle dyskretny, że można go umieścić pod fotelem lub kanapą, stanowi wielką wartość dla projektów architektonicznych: zarówno mieszkaniowych, jak i komercyjnych.

Nick Fichte - Global Business Manager w L-Acoustics Creations

 

Dostępność produktu planowana jest na pierwszy kwartał 2022 roku.

 

Subwoofery pasywne Kolumny i głośniki instalacyjne Nagłośnienie instalacyjne

Gdzie kupić?

L-acoustics L-acoustics www.l-acoustics.com

Dystrybucja w Polsce:

Pro Audio

Meyer Sound Spacemap Go nagłośnił trasę Michaela Bubble
Więcej wiadomości
Copyright © INFOMUSIC 2021

Szanowny Czytelniku

Chcemy dostarczyć Ci najlepszych możliwych wrażeń płynących z użytkowania serwisu, dlatego potrzebujemy Twojej zgody na lepsze dopasowanie treści reklamowych do Twoich zainteresowań. Poufność danych jest dla INFOMUSIC.PL niezwykle ważna i chcemy, aby każdy nasz użytkownik wiedział, w jaki sposób je przetwarzamy. Dlatego sporządziliśmy Politykę prywatności opisującą sposób ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych. Pozostając na stronie akceptujesz jej postanowienia.

Przejdź do serwisu Nie teraz