Washburn Heritage - Absolutna klasyka już w Polsce

Washburn Heritage - Absolutna klasyka już w Polsce

9 września 2021, 11:00
Producent: Washburn
Dystrybucja: Music Info

Seria gitar elektro-akustycznych Hertiage od Washburn od lat stanowi najlepiej sprzedające się modele firmy. Co je wyróżnia poza niepowtarzalnym wyglądem to konstrukcja z litej płyty wierzchniej oraz bogaty osprzęt Graphtech i elektronika Fishmana. Do polskiej dystrybucji zawitało kilka modeli tych instrumentów, ale z góry ostrzegamy, nie jest ich wiele. 

 

 

Washburn D10S przez wiele lat był najlepiej sprzedającą się gitarą akustyczną świata. Instrument ten zapoczątkował całą serie Heritage, uwielbianą przez gitarzystów akustycznych na każdym kontynencie. Gitary z tej serii wyróżniają się lita płytą wierzchnią (świerk lub cedr), firmowym ożebrowaniem “Cathedral Peak” Scalloped-X, siodełkiem Graphtech NuBone oraz elektroniką Fishman.

 

[img:3]

 

Instrumenty te dostępne są w następujących kształtach: Dreadnought, Grand Auditorium, Jumbo oraz Folk. Jako że ilość tych gitar w polskiej dystrybucji jest niewielka, radzimy wypatrywać i korzystać z okazji :) 

 

[img:2]

 

Zobacz także: TEST: Washburn HG120SWE & WLG110SWCE

[img:4]

 
Gitary Elektroakustyczne

Gdzie kupić?

Washburn Washburn www.washburn.com

Dystrybucja w Polsce:

Sklepy muzyczne > Washburn rozwiń listę sklepów

Gitara

Prosty i malutki kompresor od cenionego producenta
Więcej wiadomości
Copyright © INFOMUSIC 2021

Szanowny Czytelniku

Chcemy dostarczyć Ci najlepszych możliwych wrażeń płynących z użytkowania serwisu, dlatego potrzebujemy Twojej zgody na lepsze dopasowanie treści reklamowych do Twoich zainteresowań. Poufność danych jest dla INFOMUSIC.PL niezwykle ważna i chcemy, aby każdy nasz użytkownik wiedział, w jaki sposób je przetwarzamy. Dlatego sporządziliśmy Politykę prywatności opisującą sposób ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych. Pozostając na stronie akceptujesz jej postanowienia.

Przejdź do serwisu Nie teraz