Nowości Dynacord - Nowa wersja SONICUE i SONICUE Control na iOS

Nowości Dynacord - Nowa wersja SONICUE i SONICUE Control na iOS

13 września 2021, 10:00
Producent: Dynacord Pro Audio
Dystrybucja: Audio Plus Sp. z o.o.

Dynacord wprowadził nowe dodatki do ekosystemu oprogramowania SONICUE. Stworzono aplikację SONICUE Control na urządzenia z systemem iOS, a w opublikowanej nowej wersji SONICUE, V1.2.2, dodano rozwiązania znacząco ulepszające jego funkcjonalność.

Oprogramowanie systemu SONICUE opiera się na zasadniczej filozofii projektowej Dynacord, dotyczącej prostoty, przejrzystości i jasności. Jego unikalny, interaktywny design zapewnia przejrzysty i kompleksowy przegląd systemu, dzięki czemu konfiguracja, strojenie i obsługa systemów dźwiękowych są szybsze, przy minimalnym wysiłku. 

SONICUE Control to aplikacja, która umożliwia użytkownikom obsługę paneli sterowania SONICUE utworzonych za pomocą projektanta paneli sterowania SONICUE. Aplikacja, która monitoruje i kontroluje wstępnie przypisane parametry systemu dźwiękowego, jest teraz dostępna na urządzenia mobilne do bezpłatnego pobrania z Apple App Store, umożliwiając po raz pierwszy obsługę systemów z iPadów i iPhone'ów. Poprzednia wersja aplikacji SONICUE Control była już dostępna na komputery stacjonarne, działa też na kontrolerze panelu dotykowego TPC-1.

 

[img:1]

 

Dzięki projektantowi paneli, który jest integralną częścią oprogramowania systemu dźwiękowego SzaONICUE (w wersji 1.2 i nowszych), projektanci i inżynierowie systemów mogą tworzyć samodzielne aplikacje panelu sterowania dla użytkowników końcowych, które będą działać w aplikacji SONICUE Control. Projekt interfejsów użytkownika można dostosowywać za pomocą różnych funkcji sterowania i zabezpieczać dostęp do nich w zależności od rodzaju użytkownika, takiego jak inżynierowie systemowi, kierownicy obiektów lub personel serwisowy w obszarach hotelarskich. Po podłączeniu do kompatybilnego urządzenia sprzętowego, takiego jak matryca Dynacord MXE5, operator może monitorować i kontrolować wszystkie przypisane funkcje.

Oprócz pełnej obsługi nowej aplikacji SONICUE Control dla systemu iOS, wersja oprogramowania 1.2.2 poprawia funkcjonalność projektanta paneli SONCIUE, dzięki nowym parametrom sterowania, większej liczbie opcji projektowych i szybszym procedurom instalacyjnym. Najnowsza wersja oferuje również lepszą obsługę urządzeń dla matrycy MXE5, pozwalającą na ustawianie i konfigurację adresu IP. Nadzór nad obciążeniem wzmacniaczy Dynacord IPX i serii C oraz nowe narzędzie serwisowe dla kontrolera z panelem dotykowym TPC-1 uzupełniają rozszerzoną funkcjonalność wersji oprogramowania.

 

Ekrany, tablice Instalacje - akcesoria IOS Multimedia Nagłośnienie instalacyjne

Gdzie kupić?

Dynacord Pro Audio Dynacord Pro Audio www.dynacord.com

Dystrybucja w Polsce:

HiFi

XSL - Nowy kompaktowy system liniowy od d&b audiotechnik
Więcej wiadomości
Copyright © INFOMUSIC 2021

Szanowny Czytelniku

Chcemy dostarczyć Ci najlepszych możliwych wrażeń płynących z użytkowania serwisu, dlatego potrzebujemy Twojej zgody na lepsze dopasowanie treści reklamowych do Twoich zainteresowań. Poufność danych jest dla INFOMUSIC.PL niezwykle ważna i chcemy, aby każdy nasz użytkownik wiedział, w jaki sposób je przetwarzamy. Dlatego sporządziliśmy Politykę prywatności opisującą sposób ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych. Pozostając na stronie akceptujesz jej postanowienia.

Przejdź do serwisu Nie teraz