Jak rozstawić kompletne studio produkcyjne NewTek w niecałe 5 minut?

Jak rozstawić kompletne studio produkcyjne NewTek w niecałe 5 minut?

9 września 2021, 09:00
Producent: NewTek
Dystrybucja: ESS Audio

NewTek TriCaster Mini 4K to prosty w użyciu, kompaktowy system produkcji wideo, który pozwala każdemu tworzyć niesamowite materiały bez konieczności posiadania specjalistycznej wiedzy.

Nie musisz być ekspertem, aby opowiedzieć swoją historię w jakości telewizyjnej. Z TriCaster Mini 4K możesz w ciągu kilku minut od otwarcia pudełka stać się twórcą profesjonalnego show.

 

 

TriCaster Mini 4K wykorzystuje wszystkie zalety produkcji opartej na sieciach IP integrując urządzenia multimedialne przy użyciu protokołu NDI zapewniając jednocześnie możliwość połączeń z innymi popularnymi standardami przesyłu treści multimedialnych. Żaden inny przenośny system produkcji wideo nie oferuje tak wiele możliwości w tak małym opakowaniu i to za cenę TriCaster Mini 4K.

 

[img:2]

 

Kompaktowy system TriCaster jest łatwy w transporcie i konfiguracji ze wszystkimi funkcjami, których potrzebujesz, aby zapewnić wysokiej jakości pokazy na ekranach i wyświetlaczach o dowolnym rozmiarze i kształcie. Dzięki NDI TriCaster Mini 4K łączy się z szeroką gamą systemów takich jak kamery, telefony czy laptopy.

 

[img:3]

[img:1]
 
Multimedia

Gdzie kupić?

Dystrybucja w Polsce:

ESS Audio

tel.: +48 (22) 2041 200
adres:
ul. Graniczna 17 05-092 Łomianki-Dąbrowa

HiFi

XSL - Nowy kompaktowy system liniowy od d&b audiotechnik
Więcej wiadomości
Copyright © INFOMUSIC 2021

Szanowny Czytelniku

Chcemy dostarczyć Ci najlepszych możliwych wrażeń płynących z użytkowania serwisu, dlatego potrzebujemy Twojej zgody na lepsze dopasowanie treści reklamowych do Twoich zainteresowań. Poufność danych jest dla INFOMUSIC.PL niezwykle ważna i chcemy, aby każdy nasz użytkownik wiedział, w jaki sposób je przetwarzamy. Dlatego sporządziliśmy Politykę prywatności opisującą sposób ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych. Pozostając na stronie akceptujesz jej postanowienia.

Przejdź do serwisu Nie teraz