DiGiCo wprowadza nowe oprogramowanie dla teatrów i rynku live SD12T (PLASA Show)

DiGiCo wprowadza nowe oprogramowanie dla teatrów i rynku live SD12T (PLASA Show)

10 września 2021, 12:00
Producent: DiGiCo
Dystrybucja: Polsound sp. z o.o

Oprogramowanie teatralne DiGiCo dla serii konsolet Quantum i SD sprawiło, że stało się to popularnym wyborem projektantów dźwięku w teatrach na West Endzie i Broadwayu. Teraz DiGiCo wypuściło oprogramowanie „T” dla SD12, reklamując tę konsoletę, jako rewelacyjne rozwiązanie na rynku live'owym do audytorium teatralnych na całym świecie.

 

[img:1]

 

Dysponując „potężnym, dopracowanym hardware'm i Stealth Digital Processing”, funkcjonalność i powierzchnie roboczą SD12T można natychmiast rekonfigurować, aby zapewnić specjalistyczne narzędzia do pracy w tatrach, które zapewniają wszechstronność potrzebną do projektowania dźwięku teatralnego, realizacji prób i obsługi wydarzeń.

Nowy DiGiCo SD12T ma w standardzie 96 wejść, 48 szyn wyjściowych i matrycę 12 x 8 oraz posiada elastyczną, rozszerzalną strukturę I/O, która obejmuje dwa gniazda kart DMI, dzięki czemu jest idealny do rozbudowy o takie formaty rynkowe jak rozszerzenie analogowe, Dante i Waves SoundGrid. Wbudowana sekcja we/wy SD12 oferuje osiem wejść liniowo-mikrofonowych, osiem wyjść liniowych, osiem AES/EBU, podwójne wejście/wyjście MADI i opcjonalny Optocore.

 

[img:2]

 

Nasze konsole T są niezwykle popularne, ponieważ uwzględniają specyfikę produkcji teatralnych”. W ostatnich miesiącach nasi klienci teatralni, szczególnie ci pracujący na trasach, prosili o kolejny kompaktowy, ekonomiczny stół. SD12 jest niezwykle popularny w innych sektorach rynku i pasuje do nich pod względem wielkości. Oprogramowanie specyficzne dla teatru daje teraz SD12 ten sam zestaw funkcji, które oferują nasze inne konsole „T”, co czyni go idealnym dodatkiem do serii T.

Dan Page - Ambasador DiGiCo

 

[img:3]
 
więcej: digico.biz
Miksery Cyfrowe

Gdzie kupić?

Dystrybucja w Polsce:

HiFi

XSL - Nowy kompaktowy system liniowy od d&b audiotechnik
Więcej wiadomości
Copyright © INFOMUSIC 2021

Szanowny Czytelniku

Chcemy dostarczyć Ci najlepszych możliwych wrażeń płynących z użytkowania serwisu, dlatego potrzebujemy Twojej zgody na lepsze dopasowanie treści reklamowych do Twoich zainteresowań. Poufność danych jest dla INFOMUSIC.PL niezwykle ważna i chcemy, aby każdy nasz użytkownik wiedział, w jaki sposób je przetwarzamy. Dlatego sporządziliśmy Politykę prywatności opisującą sposób ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych. Pozostając na stronie akceptujesz jej postanowienia.

Przejdź do serwisu Nie teraz