Electro-Voice przedstawia nową serię zestawów głośnikowych typu "point source"

Electro-Voice przedstawia nową serię zestawów głośnikowych typu "point source"

29 września 2021, 13:00
Producent: Electro-Voice
Dystrybucja: Audio Plus Sp. z o.o.

Firma Electro-Voice rozszerzyła swoją ofertę nagłośnień stadionów i obiektów sportowych o serię pełnozakresowych, wysokowydajnych systemów głośnikowych dalekiego zasięgu i punktowym źródle dźwięku MTS.

Każdy model MTS jest wyposażony w cztery 15-calowe głośniki niskotonowe i dwa współosiowe drivery ciśnieniowe dla pasma średniej/wysokiej częstotliwości. Generuje ponad 151 dB szczytowego SPL z dokładną kierunkowością dla zastosowań o bardzo dalekim zasięgu.

Cztery wysokowydajne przetworniki niskotonowe są symetrycznie połączone z tym samym pełnozakresowym falowodem, co przetworniki średnio-wysokotonowe, aby stworzyć prawdziwe źródło punktowe z mocnym zakresem niskich częstotliwości, eliminując w wielu zastosowaniach potrzebę stosowania dodatkowych subwooferów.

[img:2]

Seria Electro-Voice MTS obejmuje 16 modeli. Opierają się one na dwóch standardowych konfiguracjach trójdrożnych (MTS-4153) z dyspersją 60 x 40 stopni lub 40 x 30 stopni oraz dwóch konfiguracjach kardioidalnych (MTS-6154), które oferują takie same kąty pokrycia z lepszą kontrolą kierunkową w zakresie niskich częstotliwości. Modele 60 x 40 mogą zapewnić bardzo wysoki poziom SPL: 151 dB w szczycie (muzyka) i 154 dB w szczycie (mowa) do 55 Hz przy -10 dB; modele 40 x 30 są zdolne do wytworzenia szczytowego SPL-a na poziomie 152 dB (muzyka) i 155 dB (mowy) do 50 Hz przy -10 dB.

Każda wersja jest dostępna z wykończeniem czarnym lub białym oraz w wersji częściowo odpornej na warunki atmosferyczne (PW), do użytku pod osłonami, lub w wersji całkowicie odpornej na warunki atmosferyczne (FW), w celu pełnego wystawienia na działanie czynników atmosferycznych. Wszystkie głośniki MTS mają stopień ochrony IP55.

[img:1]

Zestawy głośnikowe z serii MTS zostały zaprojektowany do współpracy ze wzmacniaczami Dynacord w ramach ekosystemu sprzętu/oprogramowania opartego na Sonicue. Dostarczane są wraz z plikami projektowymi do zaawansowanej symulacji systemów akustycznych i mechanicznych. Oprogramowanie głośników Electro-Voice Preview może być używane do tworzenia projektów akustycznych z MTS, w tym takich, które uzupełniają pełnozakresowe modele MTS o zalecany subwoofer X12i-128 dual-18-in.

[img:3]

[img:4]

Kolumny i głośniki Pełnopasmowe pasywne Źródła dźwięku Kolumny i głośniki instalacyjne Nagłośnienie instalacyjne

Gdzie kupić?

Electro-Voice Electro-Voice www.electrovoice.com

Dystrybucja w Polsce:

Sklepy muzyczne > Electro-Voice rozwiń listę sklepów

Pro Audio

Bezprzewodowy mikrofon USB, który ułatwi komunikację
Więcej wiadomości
Copyright © INFOMUSIC 2021

Szanowny Czytelniku

Chcemy dostarczyć Ci najlepszych możliwych wrażeń płynących z użytkowania serwisu, dlatego potrzebujemy Twojej zgody na lepsze dopasowanie treści reklamowych do Twoich zainteresowań. Poufność danych jest dla INFOMUSIC.PL niezwykle ważna i chcemy, aby każdy nasz użytkownik wiedział, w jaki sposób je przetwarzamy. Dlatego sporządziliśmy Politykę prywatności opisującą sposób ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych. Pozostając na stronie akceptujesz jej postanowienia.

Przejdź do serwisu Nie teraz