Listen aktualizuje firmware ListenTALK do wersji 2.0

Listen aktualizuje firmware ListenTALK do wersji 2.0

13 września 2021, 09:00
Producent: Listen Technologies
Dystrybucja: ESS Audio

Co mają ze sobą wspólnego sale sądowe, atrakcje kulturalne, kampusy uczelniane, centra i sale konferencyjne, zakłady produkcyjne, imprezy i nabożeństwa? To miejsca, w których ListenTALK zapewni wszystkim uczestnikom wyraźne słyszenie i to samo doświadczenie – zniesie bariery komunikacyjne, którymi może być nieznajomość języka lub ubytek słuchu. Teraz ListenTALK - wielokrotnie nagradzany system komunikacji mobilnej - jest jeszcze lepszy.

Najnowsza aktualizacja firmware'u urządzeń tej serii dodaje nowe możliwości do ListenTALK. Oto trzy najważniejsze zalety najnowszej aktualizacji ListenTALK.

 

[img:3]

 

Aktualizacja firmware'u umożliwia jednoczesne działanie większej liczby grup w tej samej przestrzeni. Teraz w Europie 30 różnych grup ListenTALK może działać na tym samym obszarze. W Ameryce Północnej i Japonii 20 grup.

Taki wzrost liczby jednoczesnych grup przynosi korzyści tam, gdzie jest wiele grup wykorzystujących tłumaczenia symultaniczne i oferujących szkolenia i wycieczki na dużą skalę. Na przykład 30 przewodników wycieczek może prowadzić oddzielne grupy w muzeum lub w miejscach rozrywki i atrakcji kulturalnych. I do 30 tłumaczy symultanicznych może przekazywać tłumaczenie w jednym centrum kongresowym i na auli konferencyjnej.

 

Aktualizacja ListenTALK'a poprawia również wrażenia słuchowe użytkownika.

  • Płynność i swoboda konwersacji. Teraz nawet trzy osoby mogą mówić w tym samym czasie, zamiast dwóch.
  • Nowy algorytm wykorzystywania kanałów głosowych. Teraz - podczas dołączania do grupy kolejnego ponad troje uczestników, czwartego użytkownika – system pozostawi w grupie osobę najaktywniejszą w komunikacji a wyłączy z grupy tę, która była najmniej aktywna.
  • Dedykowanie kanału. System posiada teraz opcję dedykowania kanału priorytetowego dla sublidera grupy.

 

[img:1]

 

Dzisiaj tłumacz symultaniczny już nie potrzebuje, jak kiedyś, dwóch urządzeń nadawczo-odbiorczych i zestawów słuchawkowych – jednego do słuchania mówcy i drugiego do przekazywania tłumaczenia dalej. Teraz słyszy osobę mówiącą i transmituje tłumaczenie za pomocą jednego urządzenia i zestawu słuchawkowego. To umożliwia także liderowi podłączenie całej grupy do innego prezentera bez konieczności ponownego parowania urządzeń wszystkich uczestników.

A jeśli tłumacz nie mówi w języku prezentera? Z ListenTALK 2.0 to nie jest problem! Ten tłumacz łatwo połączy się w parę z innym tłumaczem mówiącym w języku prezentera i w ten sposób, za pomocą jednego urządzenia, stworzy tłumaczenie typu relay. Parowanie do grupy ListenTALK zajmie mniej niż minutę!

 

[img:2]

 

ListenTALK jest zaufanym systemem komunikacji mobilnej od 2017 roku. A najnowsza aktualizacja oprogramowania sprzętowego dodaje jeszcze więcej możliwości niż kiedykolwiek, oferując zwiększenie efektywności transmisji radiowej i komunikacji oraz wprowadzając tryb tłumacza.

Chcesz wiedzieć więcej o ListenTALK? Skontaktuj się z nami, aby opracować rozwiązanie dostosowane dla Ciebie, do potrzeb danego miejsca, firmy i klienta. A zestaw demonstracyjny pozwoli wypróbować rozwiązanie bez ryzyka tak, aby wszyscy słyszeli wyraźnie i mogli dzielić się tymi samymi doświadczeniami.

 

Systemy bezprzewodowe Mikrofony

Gdzie kupić?

Listen Technologies Listen Technologies www.listentech.com

Dystrybucja w Polsce:

ESS Audio

tel.: +48 (22) 2041 200
adres:
ul. Graniczna 17 05-092 Łomianki-Dąbrowa

Sklepy muzyczne > Listen Technologies rozwiń listę sklepów

HiFi

XSL - Nowy kompaktowy system liniowy od d&b audiotechnik
Więcej wiadomości
Copyright © INFOMUSIC 2021

Szanowny Czytelniku

Chcemy dostarczyć Ci najlepszych możliwych wrażeń płynących z użytkowania serwisu, dlatego potrzebujemy Twojej zgody na lepsze dopasowanie treści reklamowych do Twoich zainteresowań. Poufność danych jest dla INFOMUSIC.PL niezwykle ważna i chcemy, aby każdy nasz użytkownik wiedział, w jaki sposób je przetwarzamy. Dlatego sporządziliśmy Politykę prywatności opisującą sposób ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych. Pozostając na stronie akceptujesz jej postanowienia.

Przejdź do serwisu Nie teraz