Rock & Love w Krakowie

Rock & Love w Krakowie

11 września 2021, 14:39

Festiwal, który już trzeci raz przybywa z misją promowania niezależnych artystów, czyli ROCK & LOVE, na przestrzeni ostatnich tygodni sukcesywnie ogłaszał zespoły i solistów, którzy zagrają na tegorocznej edycji. Odbędzie się ona 17 i 18 września w krakowskim Klubie Kwadrat.

[img:1]

Trzecia edycja ROCK & LOVE obfituje w niezwykle różnorodny zestaw muzyczny. Oczywiście, jak wskazuje nazwa wydarzenia, w Kwadracie usłyszycie muzykę gitarową, ale niezwykle różnorodną w jej odmianach – od jej łagodniejszej wersji, po klasyczną aż do alternatywnych i metalowych brzmień. Motywem przewodnim jest przedstawienie zespołów, które są jeszcze na początku drogi i nie mają aż tak dużej możliwości pokazania się wszędzie. Rock & Love można poniekąd nazwać festiwalem showcase’owym, ponieważ nie zapraszamy samych gwiazd, a bardzo chcemy, żeby właśnie dzięki naszej scenie, te zespoły mogły zaistnieć bardziej, znaleźć wydawcę itp. – mówi organizator, Mariusz Zając.

Twórcy festiwalu skompletowali już cały skład oraz ujawnili kto kiedy zagra. I tak w piątek spodziewajcie się koncertów: The Ferrules, TFB The Freedom Birds, Filipa Mizi, Funky Tank, RADIO SLAM i Dziwnej Wiosny. Dzień później Kwadrat dźwiękami wypełnią: Overdose, Stolica, Wizja Lokalna, NOCTI, Misscore, NoVela i Desertrain. Wszystkie informacje o zespołach możecie znaleźć na stronie festiwalu oraz social mediach.Organizatorzy już jakiś czas temu zapowiedzieli, że muzyki na ROCK & LOVE będzie można posłuchać zarówno na żywo, a także przez transmisję online.

Jak mówi główny organizator imprezy, Mariusz Zając: Od wielu miesięcy pracujemy nad obecną edycją. Pierwszy, ogromnie ważny etap, czyli dobór zespołów już za nami. Teraz wiemy, że wszyscy zaproszeni na pewno rozgrzeją do czerwoności publikę w klubie i po drugiej stronie ekranu. Teraz mocno działamy z produkcją i organizacją. Wszystko odbędzie się na wysokim poziomie w międzynarodowych standardach. Taka zapowiedź zwiastuje fantastyczny festiwal, dlatego mocno zachęcamy do śledzenia strony oraz social media ROCK & LOVE. 

Źródło: materiały prasowe

Rock Pop Polskie Alternatywa

Muzyka

Original Enigma Voices w Polsce
Więcej wiadomości
Copyright © INFOMUSIC 2021

Szanowny Czytelniku

Chcemy dostarczyć Ci najlepszych możliwych wrażeń płynących z użytkowania serwisu, dlatego potrzebujemy Twojej zgody na lepsze dopasowanie treści reklamowych do Twoich zainteresowań. Poufność danych jest dla INFOMUSIC.PL niezwykle ważna i chcemy, aby każdy nasz użytkownik wiedział, w jaki sposób je przetwarzamy. Dlatego sporządziliśmy Politykę prywatności opisującą sposób ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych. Pozostając na stronie akceptujesz jej postanowienia.

Przejdź do serwisu Nie teraz