Lana Del Rey ogłasza start preorderu albumu „Blue Banisters” i dzieli się singlem „Arcadia”

Lana Del Rey ogłasza start preorderu albumu „Blue Banisters” i dzieli się singlem „Arcadia”

11 września 2021, 18:43

Premiera ósmej studyjnej płyty artystki 22. października.

[img:1]

Po sukcesie poprzedniego albumu „Chemtrails Over The Country Club”, który ukazał się na początku tego roku, artysta zapowiada kolejne wydawnictwo. Premiera 22. października.
Przedsmakiem nowego materiału, jest utwór „Arcadia”, który ukazał się wraz z ogłoszeniem preorderu nowej płyty. Singiel Lana wyprodukowała i napisała wraz z Drew Ericksonem (odpowiedzialny za produkcje m.in. The Killers, Father John Misty, Florence and The Machine). Subtelny i eteryczny klip do utwóru „Arcadia” wyreżyserowała sama Lana Del Rey.

Album „Blue Banisters” będzie zawierać wcześniej już publikowane „Wildflower Wildfire”, „Blue Banisters” oraz „Text Book” a także najnowszy singiel „Arcade”.

Źródło: materiały prasowe

Pop

Muzyka

Original Enigma Voices w Polsce
Więcej wiadomości
Copyright © INFOMUSIC 2021

Szanowny Czytelniku

Chcemy dostarczyć Ci najlepszych możliwych wrażeń płynących z użytkowania serwisu, dlatego potrzebujemy Twojej zgody na lepsze dopasowanie treści reklamowych do Twoich zainteresowań. Poufność danych jest dla INFOMUSIC.PL niezwykle ważna i chcemy, aby każdy nasz użytkownik wiedział, w jaki sposób je przetwarzamy. Dlatego sporządziliśmy Politykę prywatności opisującą sposób ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych. Pozostając na stronie akceptujesz jej postanowienia.

Przejdź do serwisu Nie teraz