Disclosure w Warszawie

Disclosure w Warszawie

12 września 2021, 09:08

Na początku września Disclosure ogłosili 3 koncerty w Londynie w marcu 2022 r. Teraz mają przyjemność ogłosić koncerty w całej Europie zaczynając 9 marca w Le Zenith w Paryżu, następnie wybierają się do Belgii, Amsterdamu, Niemiec, Polski, Ukrainy, Rosji, Estonii, kończąc na Litwie 23 marca.

[img:1]

Trzeci studyjny album Disclosure, zatytułowany "ENERGY", został wydany w sierpniu 2020 r. i spotkał się z dużym uznaniem na całym świecie. Do tego momentu, materiał z ich ostatniego albumu "ENERGY" czekał, by zostać wykonany przed publicznością. Teraz fani mają szansę usłyszeć album nominowany do nagrody Grammy na żywo, podczas koncertów w całej Europie.

 

Bilety na europejskie koncerty dostępne w lokalnej przedsprzedaży od środy 8 września oraz w głównej sprzedaży w piątek 10 września.

KONCERT W WARSZAWIE - 3 marca 2022

Przedsprzedaż dla klientów banku Citi Handlowy – od 8 września od 9:00

Przedsprzedaż Ticketmaster – od 9 września od 9:00

Sprzedaż ogólna – od 10 września od 9:00

Źródło: materiały prasowe

Electro & dance

Muzyka

Twórcy hitu „Renegades” z nowym albumem
Więcej wiadomości
Copyright © INFOMUSIC 2021

Szanowny Czytelniku

Chcemy dostarczyć Ci najlepszych możliwych wrażeń płynących z użytkowania serwisu, dlatego potrzebujemy Twojej zgody na lepsze dopasowanie treści reklamowych do Twoich zainteresowań. Poufność danych jest dla INFOMUSIC.PL niezwykle ważna i chcemy, aby każdy nasz użytkownik wiedział, w jaki sposób je przetwarzamy. Dlatego sporządziliśmy Politykę prywatności opisującą sposób ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych. Pozostając na stronie akceptujesz jej postanowienia.

Przejdź do serwisu Nie teraz