Walrus Audio Era - 5 drive'ów jest lepszych niż jeden

Walrus Audio Era - 5 drive'ów jest lepszych niż jeden

16 września 2021, 11:00
Producent: Walrus Audio

Ten efekt uosabia wszystko to, co obecnie na topie w dziedzinie przesterów w kostce. Walrus Audio Eras Five-State Distortion oferuje niezwykłą grywalność oraz wszechstronność brzmieniową w jednym, małym i zgrabnym opakowaniu. 

 

 

Walrus Audio Eras Five-State Distortion jest najnowszym przesterem w kolekcji cenionego producenta. Już sama szata graficzna, przedstawiająca nabuzowanego, skrzydlatego byka nie pozostawia złudzeń, z jakiego rodzaju efektem mamy tu do czynienia. Do dyspozycji mamy tu pięć trybów pracy, które z funkcją BLEND (pozwalającą na dobranie proporcji między przetworzonym i suchym sygnałem) umożliwiają praktycznie nieskończone kombinację brzmieniowe. 

 

[img:2]

 

Pierwsze dwa tryby (I. Tight modeII. Tight mode) dają nam do dyspozycji bardzo skupiony atak z wyciętym środkiem, idealnym do grania rytmicznego. Z kolei III. Dual clipping mode jest połączeniem cech pierwszych dwóch trybów. Ostatnie tryby (IV. Rhythm mode oraz V. Rhythm mode), jak sama nazwa sugeruje, to również ukłon w stronę Jamesów Hetfildów gitary. 

 

[img:1]

 
do gitary elektrycznej Kostki podłogowe Efekty

Gitara

Darmowa wtyczka dla gitarzystów od Google
Więcej wiadomości
Copyright © INFOMUSIC 2021

Szanowny Czytelniku

Chcemy dostarczyć Ci najlepszych możliwych wrażeń płynących z użytkowania serwisu, dlatego potrzebujemy Twojej zgody na lepsze dopasowanie treści reklamowych do Twoich zainteresowań. Poufność danych jest dla INFOMUSIC.PL niezwykle ważna i chcemy, aby każdy nasz użytkownik wiedział, w jaki sposób je przetwarzamy. Dlatego sporządziliśmy Politykę prywatności opisującą sposób ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych. Pozostając na stronie akceptujesz jej postanowienia.

Przejdź do serwisu Nie teraz