AX2 PixelBar - listwa LED dla każdego rodzaju produkcji

AX2 PixelBar - listwa LED dla każdego rodzaju produkcji

16 września 2021, 10:00
Producent: Astera

AX2 PixelBar to listwa LED zachowująca wszystkie kluczowe funkcjonalności marki Astera. Zasilane bateryjnie do 20h, z możliwością pracy bezprzewodowej oraz wyposażone w słynny silnik Titan LED gwarantujący CRI co najmniej 96.

Opracowany system stojaków, uchwytów do podwieszania oraz listw montażowych umożliwia komfortową pracę i szybki montaż w każdych warunkach oraz niemalże dowolnych konfiguracjach. Świetnie sprawdzi się do wszelkich zastosowań, zarówno małe wydarzenia, czy też podświetlanie architektury, jak i dużych scenach oraz planach filmowych.

 

[img:2]

 

Urządzenie wyposażono w optykę o szerokości wiązki 21° zoptymalizowaną dla lepszego pokrycia, co świetnie widać np. podczas podświetlania pomieszczeń. Niesamowitym silnik Titan LED pozwala na ultra wysokie oddanie barw oraz cyfrową kalibrację kolorów. Pracuje w zakresie barwowym od 1750k do 20 000K utrzymując przy tym niezwykle wysokie CRI, a także dzięki oryginalnemu złożeniu diod RGB + Mint + Amber pokrywa całe spektrum kolorów w efekcie czego barwy mogą być bardzo wyraźne i nasycone lub też miękkie i pastelowe.

Sterowanie umożliwia osobne adresowanie dla każdej diody. Pojedyncza dioda ma moc około 10W. Listwa występuje w dwóch wersjach AX2-50 i AX2-100, przy czym numer określa jego długość w centymetrach. Krótsza wersja składa się z 8 diod natomiast dłuższa z 16 przy maksymalnym strumieniu na wyjściu kolejno 2265lm i 4530lm.

 

 

Obudowa urządzenia wykonana z aluminium, podobnie jak w przypadku innych urządzeń tego producenta została stworzona tak, aby zapewnić jak najwięcej możliwości montażu w jak najprostszy sposób. Od spodu i na jednej ze ścianek znajdują się listwy montażowe pasujące do standardowych podstaw lub uchwytów do podwieszeń, a także specjalną szynę do montażu skrzydełek ograniczających wiązkę. Możliwość pracy w dowolnych warunkach zwiększa się dzięki IP65.

 

[img:3]

 

Łączenie urządzeń ze sobą również zostało zaprojektowane w specjalny sposób. System BarConnect + pozwala na łączenie ze sobą listw w rzędzie zachowując stałą odległość między pikselami, do tego również przygotowane zostały specjalne przewody połączeniowe dla zastosowań które tego wymagają. System połączeń posiada również zintegrowany moduł IR po obu stronach co pozwala urządzeniom na komunikację między sobą. Dzięki temu, wystarczy, że zaadresujemy tylko pierwsze urządzenie, a cała reszta otrzyma swój adres automatycznie.

Sterowanie, dokładnie tak samo jak w innych produktach firmy Astera może odbywać się zarówno przewodowo przy 5 – pinowego DMX, jak również bezprzewodowo poprzez CRMX. Komunikacja bezprzewodowa, w połączeniu z AsteraBox pozwala na programowanie urządzeń za pomocą AsteraAPP przy zasięgu do 300m. Całość można zakupić również w zestawie z gotowym dedykowanym case’m. Zawiera on 4 x AX2-100 lub 8 x AX2-50 wraz z wbudowaną ładowarką oraz miejscem na skrzydełka i 16 x TrackPin.

 

[img:1]

 
Oświetlenie led

Oświetlenie

Oświetlenie sceny teatralnej na statku Dar Pomorza w Gdyni
Więcej wiadomości
Copyright © INFOMUSIC 2021

Szanowny Czytelniku

Chcemy dostarczyć Ci najlepszych możliwych wrażeń płynących z użytkowania serwisu, dlatego potrzebujemy Twojej zgody na lepsze dopasowanie treści reklamowych do Twoich zainteresowań. Poufność danych jest dla INFOMUSIC.PL niezwykle ważna i chcemy, aby każdy nasz użytkownik wiedział, w jaki sposób je przetwarzamy. Dlatego sporządziliśmy Politykę prywatności opisującą sposób ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych. Pozostając na stronie akceptujesz jej postanowienia.

Przejdź do serwisu Nie teraz