Lauda Audio polskim dystrybutorem AtlasIED

Lauda Audio polskim dystrybutorem AtlasIED

15 sierpnia 2021, 00:00
Producent: AtlasIED
Dystrybucja: Lauda Central Europe

AtlasIED produkuje systemy komunikacyjne nowej generacji oraz komercyjne produkty audio-wideo, które chronią, informują i zapewniają rozrywkę w edukacji, transporcie, hotelarstwie, przemyśle, sektorze bezpieczeństwa oraz na rynkach korporacyjnych.

Katalog produktów jest niezwykle obfity i obejmuje systemy nagłaśniania, systemy komunikacji awaryjnej, produkty interkomowe/telekomunikacyjne, systemy maskowania dźwięku, adresowalne systemy nagłośnieniowe IP, strefowe systemy przywoławcze, specjalistyczne szafy rackowe na sprzęt elektroniczny, wewnętrzne i zewnętrzne systemy głośnikowe, statywy mikrofonowe, statywy głośnikowe i wiele innych akcesoriów instalacyjnych.

 

[img:3]

 

Dlaczego AtlasIED?

Od ponad 85 lat, AtlasIED ma udokumentowaną historię poświęcenia się sukcesowi  partnerów biznesowych i branży audiowizualnej jako całości. W miarę jak technologia staje się wszechobecna, a systemy są przenoszone do sieci, AtlasIED wprowadza rozwiązania, by sprostać wyzwaniom technologicznym w powiązanych branżach, takich jak IT i bezpieczeństwo. Ich wszechstronne, rozbudowane portfolio i dziesięciolecia doświadczeń oferują partnerom wyjątkową wartość: zdolność do obsługi wielu rynków za pomocą wzajemnie połączonych i zintegrowanych rozwiązań zaprojektowanych z rozmysłem. Teraz produkty i rozwiązania tej firmy dostępne również w Polsce.

 

 

Ich systemy są używane przez największe przedsiębiorstwa, takie jak firmy z listy Fortune 1000, szkoły, uniwersytety, zakłady produkcyjne, węzły transportu publicznego, areny sportowe, szpitale, hotele i duże sieci sklepów detalicznych. Znajdują sie również w mniejszych firmach, takich jak lokalna kawiarnia, bar, restauracja czy dom modlitwy.

Oferta obejmuje 2000 specjalistycznych produktów audio i 80 lat doskonałości produkcyjnej. Jest to najszersze i najgłębsze portfolio produktów w komercyjnej branży audio. Prawdziwy dostawca z jednego źródła, który dopasowuje się dokładnie do potrzeb Twojej firmy.

 

Nasza firma jest globalnym producentem elektroniki dostarczającym kompleksowe rozwiązania audio dla komercyjnych środowisk biznesowych. Oszczędzamy czas i pieniądze organizacji dzięki efektywnemu wykorzystaniu systemów komunikacji audio, jednocześnie pomagając w utrzymaniu bezpiecznego środowiska pracy. Osiągamy to dzięki naszym wiodącym w branży systemom masowego powiadamiania, bezpieczeństwa życia, VoIP i prywatności mowy. Nasze technologie bezproblemowo łączą się i integrują z istniejącymi i przyszłymi infrastrukturami analogowymi i informatycznymi.

 

Inne akcesoria Szafy instalacyjne Instalacje - akcesoria Systemy konferencyjne Systemy interkomowe Głośniki Centrale Dźwiękowe systemy ostrzegawcze (DSO) Kolumny i głośniki instalacyjne Nagłośnienie instalacyjne

Gdzie kupić?

AtlasIED AtlasIED www.atlasied.com

Dystrybucja w Polsce:

Ciekawe instalacje: System nagłośnienia Hali Urania w Olsztynie
Więcej wiadomości