PreSonus prezentuje Revelatora

PreSonus prezentuje Revelatora

21 września 2021, 11:00
Producent: PreSonus

PreSonus zaprezentował nowy interfejs audio Revelator io24 USB-C, który zawiera w sobie przedwzmacniacze mikrofonowe o wysokim headroomie, dwukanałowy mikser z pętlą zwrotną i rozbudowane przetwarzanie, aby zapewnić użytkownikowi dopracowane, profesjonalnie brzmiące rezultaty jego pracy podczas przesyłania strumieniowego, podcastów i produkcji muzycznej.

Revelator io24 jest przeznaczony zarówno do nagrywania, jak i przesyłania strumieniowego. Jego łatwy w użyciu mikser pozwala szybko nagrywać rozmowy Zoom lub wywiady Skype oraz dodawać podkłady i efekty dźwiękowe do podcastów, występów na żywo, produkcji muzyki i nie tylko.

 

[img:1]

 

Dwa analogowe wejścia mikrofonowe/instrumentalne/liniowe z profesjonalnymi przedwzmacniaczami mikrofonowymi PreSonus XMAX-L, które mogą pracować jako wejście stereo, sprawiają, że Revelator io24 to wysokiej jakości interfejs audio. Oferuje również dwa zbalansowane wyjścia liniowe 1/4 cala, wyjście słuchawkowe o dużej mocy, profesjonalny pomiar i prezentację sygnału na wskaźnikach wysterowania z zerową latencją. Możesz nagrywać dźwięk o maksymalnych parametrach 24-bit, 96 kHz korzystając z dołączonego oprogramowania Studio One Artist lub innego softu do nagrywania i produkcji.

 

[img:3]

 

Prosty mikser loopback Revelatora io24 ułatwia dodawanie ścieżek podkładowych do transmisji na żywo lub konferencji w Zoom czy do podcastu. Dzięki dwóm dedykowanym kanałom stereo dla dźwięku pętli zwrotnej w systemie MacOS lub Windows możesz jednocześnie miksować i nagrywać dźwięk z dwóch różnych aplikacji, wraz z dwoma analogowymi kanałami wejściowymi. 

 

[img:2]

 

W interfejsie można zapisać po dwa presety ustawień na kanał, a osiem dodatkowych ustawień fabrycznych można załadować z aplikacji Universal Control. Revelator io24 jest dostarczany z zestawem oprogramowania, w tym Studio One Artist i Studio Magic Suite, który zawiera Ableton Live Lite, a także kolekcję wirtualnych wtyczek instrumentów i efektów.

 

USB Interfejsy audio

Studio

Subwoofer Kali Audio WS-12 w Hemp Studio
Więcej wiadomości
Copyright © INFOMUSIC 2021

Szanowny Czytelniku

Chcemy dostarczyć Ci najlepszych możliwych wrażeń płynących z użytkowania serwisu, dlatego potrzebujemy Twojej zgody na lepsze dopasowanie treści reklamowych do Twoich zainteresowań. Poufność danych jest dla INFOMUSIC.PL niezwykle ważna i chcemy, aby każdy nasz użytkownik wiedział, w jaki sposób je przetwarzamy. Dlatego sporządziliśmy Politykę prywatności opisującą sposób ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych. Pozostając na stronie akceptujesz jej postanowienia.

Przejdź do serwisu Nie teraz