Potężny, 8-strunowy potwór od EB MM i Johna Petrucci

Potężny, 8-strunowy potwór od EB MM i Johna Petrucci

23 września 2021, 11:00
Producent: Music Man
Dystrybucja: Music Info

To było nieuniknione! Oto pierwsza 8-strunowa gitara sygnowana przez Johna Petrucci z Dream Theater. Najnowszy instrument Ernie Ball Music Man zadziwia specyfikacją oraz pięknym designem. Jest niestety jeden drobny minus - powstało jedynie 100 sztuk tej ślicznotki.

 

[img:1]

 

Ernie Ball Music Man John Petrucci Majesty 8-String Guitar to ograniczona do zaledwie 100 sztuk seria 8-strunowych gitar, bazujących na modelu Majesty. Konstrukcja typu through-neck bazuje na mahoniowym rdzeniu, do którego zostały dołożone skrzydła wykonane z lipy. Z kolegi podstrunnica kusi przepięknym hebanem a sama menzura waha się od 27 cali w dole do 25.5 cala dla strun najwyższych strun. 

 

[img:2]

 

Aby wytrzymać potężny naciąg instrument wyposażony został w stały mostek (pierwszy raz w instrumentach sygnowanych przez Johna) i napędzany jest przetwornikami  Dreamcatcher oraz Rainmaker. Standardowo znajdziemy również system piezo oraz gain boost. Ta limitowana wersja gitar została ponumerowana od 1 do 100 i dostępna będzie wyłącznie w odcieniu Mystic Dream

 

[img:3]

[img:4]

Elektryczne Gitary

Gdzie kupić?

Music Man Music Man www.music-man.com

Dystrybucja w Polsce:

Sklepy muzyczne > Music Man rozwiń listę sklepów

Gitara

Darmowa wtyczka dla gitarzystów od Google
Więcej wiadomości
Copyright © INFOMUSIC 2021

Szanowny Czytelniku

Chcemy dostarczyć Ci najlepszych możliwych wrażeń płynących z użytkowania serwisu, dlatego potrzebujemy Twojej zgody na lepsze dopasowanie treści reklamowych do Twoich zainteresowań. Poufność danych jest dla INFOMUSIC.PL niezwykle ważna i chcemy, aby każdy nasz użytkownik wiedział, w jaki sposób je przetwarzamy. Dlatego sporządziliśmy Politykę prywatności opisującą sposób ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych. Pozostając na stronie akceptujesz jej postanowienia.

Przejdź do serwisu Nie teraz