Taylor Swift odświeża „Wildest Dreams”

Taylor Swift odświeża „Wildest Dreams”

20 września 2021, 21:27

Fani chcą, Taylor Swift daje. Zainspirowana niespodziewaną popularnością piosenki „Wildest Dreams” na TikToku, amerykańska gwiazda przygotowała nową wersję singla z płyty „1989”.

[img:1]

Utwór stanowi kolejną odsłonę cyklu „Taylor's Version”, w ramach którego artystka nagrywa autorskie wersje swoich płyt i piosenek. Choć w planach - na 12 listopada - jest odświeżona przez Taylor edycja albumu "Red" z 2012 roku, Swift postanowiła wyjść na przeciw oczekiwaniom swych sympatyków i w pierwszej kolejności wypuścić numer „Wildest Dreams” (Taylor's Version).

- Widziałam, że „Wildest Dreams” trenduje na TikToku, więc pomyślałam, że powinniście dostać moją wersję - napisała na Twitterze.Piosenka stała się popularna na platformie, gdyż fani Swift używają jej z nowym filtrem „slow zoom”.
Twórcami oryginalnego utworu byli Taylor, Shellback i Max Martin. Za brzmienie odpowiadali natomiast Shellback i Martin. Uaktualnioną wersję z Shellbackiem wyprodukował Christopher Rowe.

W sierpniu Ed Sheeran opublikował filmik ukazujący kulisy pracy nad nową, autorską wersją przeboju „Everything Has Changed”, który nagrał w duecie z Taylor. Odświeżona wersja płyty „Red” będzie drugim takim wydawnictwem, po tym, jak Swift odzyskała prawa autorskie do swych pięciu pierwszych płyt.

Źródło: materiały prasowe

Pop

Muzyka

Tori Amos zapowiada album „Ocean to Ocean”
Więcej wiadomości
Copyright © INFOMUSIC 2021

Szanowny Czytelniku

Chcemy dostarczyć Ci najlepszych możliwych wrażeń płynących z użytkowania serwisu, dlatego potrzebujemy Twojej zgody na lepsze dopasowanie treści reklamowych do Twoich zainteresowań. Poufność danych jest dla INFOMUSIC.PL niezwykle ważna i chcemy, aby każdy nasz użytkownik wiedział, w jaki sposób je przetwarzamy. Dlatego sporządziliśmy Politykę prywatności opisującą sposób ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych. Pozostając na stronie akceptujesz jej postanowienia.

Przejdź do serwisu Nie teraz