Numa X Piano - Nowe pianina od Studiologic

Numa X Piano - Nowe pianina od Studiologic

24 września 2021, 10:00
Producent: Studiologic
Dystrybucja: AUDIOTECH

Seria Numa X Piano to prawdziwa rewolucja w świecie cyfrowych pianin. Studiologic stworzyło wyjątkową kombinację hi-endowych brzmień, funkcji, efektów i klawiatury jakiej jeszcze nie było.

Zaprojektowana z myślą o maksymalnej kontroli i wygodzie podczas występów na żywo jak i w studiu, oferuje połączenie topowego instrumentu muzycznego zbudowanego na bazie nowej architektury generowania dźwięku, z czterostrefową kontrolą MIDI zaczerpniętą z uznanych kontrolerów z serii SL, wzbogaconą o czterościeżkowy, cyfrowy mikser.

 

[img:1]

 

UXlogic to innowacyjny interfejs użytkownika synchronizujący kolory wyświetlacza i encoderów z wybraną strefą MIDI, umożliwiając przejrzysty i łatwy dostęp do wszystkich funkcji i ustawień, aby korzystać z nich w intuicyjny sposób na żywo. Logiczne i efektywne rozwiązania UXlogic pozwoliły na stylowy, niezatłoczony panel kontrolny, a finalnie na niezwykle elegancki design Numa X Piano.

Moduły brzmieniowe Numa X Piano to imponująca mieszanka oparta o Sampling, Wave Shaping i prawdziwy Physical Modeling. Brzmienia akustycznych pianin i fortepianów możemy kształtować poprzez 8 efektów na raz (po dwa na każdą strefę MIDI), Master Delay i Reverb oraz specjalne efekty DSP emulujące: rezonans strun i skali duplex, dźwięki opadania młotka i pedału sustain. Dodatkowo mamy dostęp do dokładnych ustawień ZOOM, z którymi osiągniemy nieskończoną ilość brzmień z każdym nowym ustawieniem parametrów z możliwością ich zapisania.

 

[img:5]

 

Modele Numa X Piano wyposażone są w najnowocześniejsze wersje klawiatur młoteczkowych Fatar z 4 ustawieniami dynamiki, kontrolą czułości, balansem pomiędzy klawiszami (czarne/białe):

 

  • TP/400 – nowa, drewniana klawiatura młoteczkowa z 3 czujnikami, wymykiem i aftertouchem,
  • TP/110 – nowa klawiatura młoteczkowa z 3 czujnikami i aftertouchem.

 

[img:3]

 

Aplikacja Numa Manager daje możliwość przestawiania i wymieniania brzmień: fabrycznych, stworzonych przez użytkownika, jak i nowych ze strony Studiologic. Mamy pełną kontrolę nad zapisanymi ustawieniami i łatwy dostęp do aktualizacji oprogramowania wewnętrznego.

Numa X Piano wyposażono w 4 wejścia audio i 4-ścieżkowy cyfrowy mikser z kontrolerami: gain, treble, mid i bass. Podłącz mikrofon, gitarę, keyboard i nagrywaj wszystko w audio bezpośrednio na komputer lub tablet poprzez USB-Audio.

 

[img:4]

 

Studiologic Numa X Piano to trzy nowe modele pianin oparte na technologiach UX Logic, Acoustic Modeling, Electric Modeling i o sekcję SFX wysokiej rozdzielczości:

 

  • Numa X Piano GT to flagowiec wyposażony w nową drewnianą klawiaturę młoteczkową TP/400 z 3 czujnikami, wymykiem i aftertouchem.  Posiada metalową, kompaktową obudowę z eleganckimi, drewnianymi bokami i szynę magnetyczną do łatwego podłączenia akcesoriów.
  • Numa X Piano 88 wyposażono w nową klawiaturę młoteczkową TP/110 z 3 czujnikami i aftertouchem. Posiada metalową, kompaktową obudowę i szynę magnetyczną do łatwego podłączenia akcesoriów.
  • Numa X Piano 73 to jeszcze bardziej kompaktowa obudowa ze skróconą klawiaturą TP/110 do 73 klawiszy.

 

[img:2]
 
Pianina cyfrowe Pianina

Gdzie kupić?

Dystrybucja w Polsce:

AUDIOTECH

tel.: +48 (22) 648 29 35
tel.: +48 (22) 258 20 07
adres:
ul. Łagiewnicka 20 02-860 Warszawa

Sklepy muzyczne > Studiologic rozwiń listę sklepów

Arturia PolyBrute 12 - syntezator z możliwościami morphingu
Więcej wiadomości