Carl Martin kusi autowah Ottawa

Carl Martin kusi autowah Ottawa

11 października 2021, 12:00
Producent: Carl Martin Effects

Carl Martin Ottawa to kompaktowy i wielofunkcyjny autowah, który równie dobrze spisze się współpracując z gitarą jak i basem. Podobnie jak w przypadku innych produktów duńskiej firmy znajdziemy tu ciekawe rozwiązania brzmieniowe oraz charakterystyczną dla marki estetykę. 

 

[img:2]

 

Carl Martin Ottawa to envelope filter, oferujący trzy tryby pracy (High, Band & Low Pass), bez problemu współpracujący zarówno z gitarami jak i basem. Każdy z trybów pracy możemy dostosować do naszych potrzeb za sprawą potencjometrów Q (Bandwidth), Attack, Level oraz Tone.

 

 

Ten wyjątkowo kompaktowy i poręczny autowah reaguje na dynamikę naszej gry i wraz z jej wzrostem, odpowiednio nasyca sygnał. Ottawa bez problemu przeniesie nas w tonalne rejony psychodelicznych lat 60-tych lub disko z lat 70-tych. 

 

[img:3]
 
do gitary elektrycznej Kostki podłogowe Efekty

Gitara

Darmowa wtyczka dla gitarzystów od Google
Więcej wiadomości
Copyright © INFOMUSIC 2021

Szanowny Czytelniku

Chcemy dostarczyć Ci najlepszych możliwych wrażeń płynących z użytkowania serwisu, dlatego potrzebujemy Twojej zgody na lepsze dopasowanie treści reklamowych do Twoich zainteresowań. Poufność danych jest dla INFOMUSIC.PL niezwykle ważna i chcemy, aby każdy nasz użytkownik wiedział, w jaki sposób je przetwarzamy. Dlatego sporządziliśmy Politykę prywatności opisującą sposób ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych. Pozostając na stronie akceptujesz jej postanowienia.

Przejdź do serwisu Nie teraz