Chauvet Color STRIKE M - Ogromny dodatek do rodziny STRIKE

Chauvet Color STRIKE M - Ogromny dodatek do rodziny STRIKE

6 października 2021, 09:00
Producent: Chauvet Lighting

Do tej pory produkty z rodziny STRIKE były statycznymi blinderami i stroboskopami. Najnowszy produkt z tej serii oferuje nie tylko dwa ultra jasne białe tuby LED, ale także elektryzujące kolorowe matryce LED, z możliwością mapowania pikseli lub pracy jako naświetlacz, a także pochyłem w zakresie 180°. Całość przygotowana na pracę w dowolnych warunkach dzięki obudowie z IP65.

Tuby LED składają się z 432 białych diod o mocy 1.56W i temperaturze barwowej 5861K, z możliwością mapowania pikseli na 28 elementów. Frontowe panele składają się z 896 diod LED RGB o mocy 0.784W każda, z możliwością podziału na 14 osobnych sekcji. Wszystkie diody sterowane są z 16 bitową rozdzielczością dla płynnego zanikania jak również posiadają regulację odświeżania PWM zapobiegając migotaniu w kamerze. Pracę z kamerami ułatwia również CRI (ponad 90). Do tego urządzenie wyposażono w 4 możliwe krzywe ściemniania. Całkowity strumień świetlny na wyjściu to imponujące 71 620lm.

 

[img:1]

 

Oprawa zapewnia szeroką gamę dynamicznych efektów. W zależności od wyboru trybu sterowania zapewniany jest różny poziom kontroli, od prostych ustawień z mnóstwem wbudowanych efektów, do rozbudowanych opcji umożliwiające samodzielne mapowanie stref. Do tego wbudowany elektroniczny stroboskop w zakresie od 0 do 30Hz.

 

 

Oprawa jest niewielkich rozmiarów (407 x 175.4 x 312.5 mm) oraz waży zaledwie 12.1kg. Wszechstronność urządzenia poza IP65 poprawia dowolność w sposobie podwieszania, zarówno pionowo jak i poziomo. Posiada również wbudowane piny wyrównujące, dzięki którym urządzenia można ustawić w idealnej linii jeden obok drugiego.

Sterowanie odbywa się zarówno z wykorzystaniem DMX, jak również wbudowane gniazdo sieciowe umożliwia obsługę Art-Net jak i sACN. Do konfiguracji urządzenia służy wbudowany łatwy w obsłudze wyświetlacz OLED. Aktualizacji oprogramowania można dokonać poprzez gniazdo USB.

 

[img:2]

Oświetlenie led Efekty / Lasery

Gdzie kupić?

Chauvet Lighting Chauvet Lighting www.chauvetlighting.com

Dystrybucja w Polsce:

LTT

adres:
ul. Bakalarska 17 02-212 Warszawa

Oświetlenie

Brighter Lighting - frankfurcki debiut z przytupem
Więcej wiadomości