MagicQ MQ250M Stadium - Najnowsza konsoleta od ChamSys

MagicQ MQ250M Stadium - Najnowsza konsoleta od ChamSys

29 września 2021, 12:00
Producent: ChamSys

Potężna i łatwa do przystosowania konsoleta, a do tego idealny towarzysz w podróży! Zaprojektowana tak, aby była lekka i kompaktowa, a po złożeniu nie większa niż rozmiar bagażu rejestrowanego do samolotu i uwaga: o wadze 13 kg (26kg z case)! 

 

[img:1]

MQ250M od ChamSys umożliwia sterowanie do 128 universów bez dodatkowych urządzeń przetwarzających sygnał. Zawdzięcza to gotowemu do użycia najnowszemu i najbardziej zaawansowanemu oprogramowaniu z nowym edytorem timeline’u oraz wieloemisyjny selektor kolorów na pokładzie.

 

 

Konsoleta wyposażona została w 10 zmotoryzowanych i podświetlanych suwaków oraz 10 podświetlanych enkoderów, dając wiele możliwości programowania. Do tego wysokiej rozdzielczości ekran dotykowy o przekątnej 15" oraz dodatkowy 5" dla atrybutów lub enkoderów, oba ulokowane w zamykanej pokrywie wraz z podstawką na telefon/tablet. 

[img:2]

MagicQ MQ250M oferuje 4 bezpośrednie wyjścia DMX oraz 4 porty sieciowe obsługujące Art-Net, sACN i Pathport. Ponadto 6 gniazd USB w tym 2 High Power, wejście i wyjście audio, port MIDI, port LTC Timecode oraz port 10Scene, a także wbudowane WiFi. Dla zwiększenia bezpieczeństwa i stabilności pracy zawiera również wbudowany UPS.

[img:3]
 
Sterowniki

Oświetlenie

Oświetlenie sceny teatralnej na statku Dar Pomorza w Gdyni
Więcej wiadomości
Copyright © INFOMUSIC 2021

Szanowny Czytelniku

Chcemy dostarczyć Ci najlepszych możliwych wrażeń płynących z użytkowania serwisu, dlatego potrzebujemy Twojej zgody na lepsze dopasowanie treści reklamowych do Twoich zainteresowań. Poufność danych jest dla INFOMUSIC.PL niezwykle ważna i chcemy, aby każdy nasz użytkownik wiedział, w jaki sposób je przetwarzamy. Dlatego sporządziliśmy Politykę prywatności opisującą sposób ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych. Pozostając na stronie akceptujesz jej postanowienia.

Przejdź do serwisu Nie teraz