Ciekawy i mądrze zaprojektowany looper od Mooera

Ciekawy i mądrze zaprojektowany looper od Mooera

12 października 2021, 11:00
Producent: Mooer

Looper alert! Groove Loop X2 od Mooer audio oferuje całą masę przydatnych w opcji w mały i intuicyjnym opakowaniu. To stereofoniczne maleństwo wychodzi na przeciw wymagań współczesnego, koncertującego gitarzysty, który z pewnością doceni wyjątkowo praktyczne funkcje tego modelu. 

 

 

Mooer Groove Loop X2 stereo looper to najnowszy podłogowy looper w ofercie tego coraz bardziej popularnego producenta. To niepozorne maleństwo wyposażone zostało w automat perkusyjny ze 121 rytmami na pokładzie, które w dodatku mogą być zsynchronizowane z odtwarzanym audio. Groove Loop X2 posiada ponad to 14 banków pamięci a każdy z nich pozwala na zapisanie do 10 minut audio. 

 

[img:3]

 

Sam automat perkusyjny (121 rytmów) wyposażony został w 11 stylów muzycznych, do wyboru których służą potencjometry Genre oraz Pattern. Sama funkcja zapętlania posiada trzy tryby pracy: Normal , Count-in oraz Automatic. Bardzo praktycznym rozwiązaniem jest z kolei tryb Time Stretch, pozwalający na zmianę prędkości odtwarzanego loopa bez zmiany wysokości dźwięku. 

 

[img:2]

 

Do dyspozycji dostajemy również stereofoniczne wejścia i wyjścia, przy czym niezwykle przemyślanym rozwiązaniem jest możliwość oddzielnego wysyłania sygnału automatu perkusyjnego. Proste i praktyczne ! Na stronie producenta znajduje się również darmowa aplikacja, pozwalająca na szybkie importowanie i eksportowanie plików audio. 

 

[img:4]
 
do gitary elektrycznej Kostki podłogowe Efekty

Gitara

Darmowa wtyczka dla gitarzystów od Google
Więcej wiadomości
Copyright © INFOMUSIC 2021

Szanowny Czytelniku

Chcemy dostarczyć Ci najlepszych możliwych wrażeń płynących z użytkowania serwisu, dlatego potrzebujemy Twojej zgody na lepsze dopasowanie treści reklamowych do Twoich zainteresowań. Poufność danych jest dla INFOMUSIC.PL niezwykle ważna i chcemy, aby każdy nasz użytkownik wiedział, w jaki sposób je przetwarzamy. Dlatego sporządziliśmy Politykę prywatności opisującą sposób ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych. Pozostając na stronie akceptujesz jej postanowienia.

Przejdź do serwisu Nie teraz